Yerin altı, üstü, dünyanın her bir yanı hazır olsun.

Bir defa daha sabır etmeyeceğim. İktiza ederse, bir gün içinde hem Türkiye’yi hem de dünyayı karıştıracağım. Öyle sadece somut deliller paylaşarak bir şeylerin düzelmesini beklemeyeceğim. Arkasından peş peşe müdahaleler yaptıracağım. Türkiye’nin bütün caddelerini, sokaklarını ayağa kaldıracağım. Öyle büyük şeylere sebep olacağım ki dünya genelinde sosyal ağlarda ve medyada birinci konu Türkiye’de yaşananlar olacak ve silsile halinde bu gerçekler dünyanın bütün ülkelerini, iktidarlarını, oralardaki mason ve satanist ve kara para teşkilatlarını sarsacak.

Ben dengeleri gözeterek sadece zaruri müdahaleler yapıyorken, buna rağmen bile inadıma işler yapılıyor. Birileri benim gücümün nerelere yetiştiğini ve öfkemin şiddetini test etmek istiyorsa, kendileri bilir. Üç beş tane kara paracı soysuzun karşımda tavır yapmasını daha fazla kaldıracak değilim. Alem şahit ki bu güne kadar sabrın zirvelerine çıktım ama daha fazla taşıyacak değilim.

Herkes son kararını buna göre versin. Türkiye’de ve dünyada benimle birlikte hareket eden bütün güç unsurları, hala karşımda inat edilirse, en geç yarın akşama doğru, bir büyük gürültünün kopması ihtimaline hazır olsun.

Mehmet Fahri Sertkaya