Bartın’ın Ulus ilçesinde bir vatandaş, yanmakta olan bir cismin gökten yere düştüğünü ihbar etti. Bölgeye gelen AFAD yetkilileri, vatandaşı dinledikten sonra son derece yetersiz, teçhizatsız ve özensiz bir tarama faaliyeti gerçekleştirdi. Bu kadar mühim bir meselede havada bir helikopter bile yoktu. Gerekli birimlerle irtibata geçilerek uydu verilerine bile ulaşılmadı. Ne kadar tuhaftır ki vatanın, milletin güvenliğinden sorumlu olan askeri makamlar konuya hiç karıştırılmadı.

Bartın’da düşen araç, yeşillere ait bir uçan daireydi. YİT tarafından düşürülen, üç kişilik mürettebatı olan, cayır cayır yanmış ve bir daha asla uçamayacak olan küçücük bir UFO’yu, dev gibi bir devlet bulamadı. Çünkü sırf gitmiş olmak için oraya gitmiş bir “arazi” ekibi görevlendirildi. kuraklaştırma planları/saldırıları kapsamında sahada keşif maksatlı kullanılan bu UFO’daki insanlık düşmanı üç kişiden kurtulan olmadı.

Başka bir UFO bölgeye gelerek kaza yapan UFO’yu ve içindeki cesetleri aceleyle aldı. UFO’yu aldılar ama kaza mahallini ilk anlarda tam toparlayamadılar, düzeltemediler. AFAD personelleri çok büyük ihtimalle orada tuhaf haller, kazaya dair izler görmüşlerdir ama zihin kontrolüne alınmışlardır. Hatta gece uykularında ayrıca müdahale edilip hafızaları ile oynanmıştır. Böyle şeyler, uzaylı insan türlerinin hep yaptığı şeyler ve bu teknikler bizim dünyamızda da çoktan gelişti ve zihin kontrolü ayağa bile düştü.

Türkiye’de akan bir tane akarsu, içinde bir tane balık, su tutan bir tane baraj, balık veren bir tane deniz, ziraat yapılan bir karış toprak, aşı bahanesiyle genetiğine müdahale edilmemiş bir tane Türkiyeli bırakmamaya yeminli gibiler ama hala Türkiye’de devletin gücü, vatandaşlarını, toprağı, suyu, hayatta kalmak için zaruri olan şeyleri korumaya değil de Çin ve Rusya üzerinden Yeşillerin/uzaylıların taleplerine göre kullanılıyor.

Bu UFO’ları keklik gibi avlamak aslında mümkün ama her gün birkaç saati zihin kontrolü altında geçen… Kafayı büyülere, ayinlere, cinlere, medyumlara, kara paralara, bir de Rusya ile Çin’e takmış ve bunlarla her işi yoluna koyabileceğini zan eden… Sağ kolu, sol kolu sayılacak devlet yetkilileri bile biyonik robot olan, bunu öğrense de korkusundan bir kelam edemeyen… Rusya ve Çin ne derse emir telakki eden bir zavallının yönettiği Türkiye’de ne yazık ki üç beş uzaylının dediği oluyor. İşte bunlar hep demokrasi denilen cahilce sistemin faydaları(!)… Bütünüyle vatana, devlete, millete, sağlığa, gelecek nesillere bile en ağır şekilde kasıt var da devlet sistemi kimlerin elinde…

Çoktandır anlatıyorum bu günlerin geleceğini ama daha beter hatta bin beter günlerin geleceğini de anlattım. Yakında ne demek istediğim çok daha iyi anlaşılır ama çok geç kalınmış olur.

Az daha unutuyordum, Bartın’ın altında da uzaylı üssü var, sularımızı çalıp orada biriktiriyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya