Hala sahadayız, sapasağlamız. Hiç kaybımız yok ama karşı cephe kelimelerle anlatılamayacak halde. Hala yüksek sayıda kayıplar veriyorlar. Sanki bir kamikaze dalışı yapıyorlar ama fark şu ki hep kendileri ölüyorlar.

Biden ve çetesi zor durumda kaldı. Biyoniklerde çıkan arızalar nedeniyle koordine olamıyorlar. Biyoniklerin içinde vazife yapan çok sayıda yeşil ya da üç yumruk da öldü, ölüyor.

İblis sık sık kafasını tutuyor, her yeri kabarmış, yanmış vaziyette… Kafası da dahil

Ben mfs…
Çatışmaların ortasından, sahadan naklen bildiriyorum. Dünyanın dört bir yanında bu çatışmalara dahil olmamış çok yüksek sayıda metafizikçinin saatlerdir kendi aralarında konuştuğu gerçekleri anlatıyorum.

Çin’in düşman gördüğü ülkelerde suni deprem yapmakta kullandığı tesisteki sorunlar daha arttı. Yaşananın elektrik arızası olduğu zan ediliyor.

Hindistanlı medyumlar ve büyücüler sahaya ordular gibi geldiler, bizler haklarından geldikçe, yeni yeni gruplar geldi, geliyor.

Hindistan “Biz böyle bir şey görmedik” dediler. Nepal’deki büyücü ve medyumlardan yardımlar istediler ama onlar da fayda etmedi, etmiyor.

Normal insan gibi görünüp de bu gün dünya üzerinde ölmüş insanların cesetleri bir araya getirilse gören inanamaz.

Cinler alemi yine cehennem gibi… Çok güçlü cinlerden, iblis’in yakın adamlarından olanlar “Bu kalabalıkta bizim yokluğumuz fark edilmez” diyerek anlaştılar ve topukladılar. Kaçsalar da saklansalar da yandılar, yanıyorlar.

Yine dünyanın dört bir yanında yangınlar var, düşen uçaklar, helikopterler var. Bozulan gemiler, denizaltılar, uydular, UFO’lar, bilgisayar sistemleri, ağ sistemleri var.

Yola çıkamayan uçaklar, gemiler var. Aksamalar ve arızalar nedeniyle oluşan maddi zarar da çok büyük.

Öyle ki bu gün İran’ın Afganistan’a göndereceği füze sistemleri bile bozuldu. Gözleriyle gördükleri halde inanamadılar.

Modi “Her dakikam cehennem gibi geçiyor. Yanıyorum, bir yol bulun ve durdurun şu adamı” diye bağırıyor.

Modi’ye de herkese olduğu gibi samimiyetle ve seviyeli bir şekilde anlaşma teklif etmiştim. O, şeytanlık yapmayı tercih etmişti. Ben de ona restimi çekmiş ve ağır bir şekilde tehdit etmiştim. 24 saat geçmemişken 12 bakanı istifa etti ve ardından bütün felaketler üst üste gelmeye başladı. Bu bile iyi günleri… Hindistan ya o Modi ve çetesinden kurtulacak, doğru safta yer alacak ya da Rusya ve Çin gibi parçalanacak. Böyle giderse kısa sürede çok büyük iç fitne, ayaklanma hatta iç savaş çıkacak orada…

Ruslar kendilerinde çıkan arızalar nedeniyle kızgınlardı. Sonra Hindistan ve Çin’e baktılar, teselli buldular. Putin’e rapor verildi. Putin “Olacağı buydu, biraz da onlar çeksin.” dedi geçti. Umurunda değil.

Yine Rusya’nın güneyinde savunma sahasında çok yüksek arıza bildirildi Putin’in çetesine…

Yine dünyanın bir yanında, toplu halde ayinler yaparken, bizi çarpmaya çalışırken çarpılan kişiler var. Bulundukları mekanlar yananlar, çökenler, patlayanlar var.

Geçenlerde Çin’de spor okulunda çok sayıda ölü olduğu söylendi. Haber tamamen doğru değildi. Spor okulu gibi gösterilen o yerde durmadan bize büyüler yapılıyordu. Topluca bir anda çarpılıp öldüler.

Hahamlar hep yerlerdeler.

Pakistan’daki terörist bir grubun metafizikçileri yok edildi.

Gün boyunca Taliban’da çok sayıda can kayıpları yaşandı, yaşanıyor.

Bu çarpılmaların şiddetinden ölmese de yürüyemez hale gelen ya da yürümekte çok zorluk çeker hale gelen çok sayıda insan var dünya üzerinde…

İnsan kaçakçılığı, bebek ve çocuk ve genç kız ile kadın kaçakçılığı, ayrıca organ kaçakçılığı yapan kişilerden kilit konumda olan pek çok kişi bu gün öldü.

Bebeklere, çocuklara, genç kızlara ve kadınlara uzanan ellleri kırmaya devam edeceğiz.

Uzun zamandan beri biraz biraz çarpılıp da hayatta kalan kişilerin çoğunda bu gün gözlerinde ileri seviyede sorunlar oluştu, oluşuyor.

Çatışmaların böyle yüksek olduğu günlerde dünya üzerinde yanan insanların sayısı aynı oranda artıyor.

Artık bir anda, binlerce km uzaktaki bir kişiyi alev alev bir halde yakabiliyoruz. Benzin dökülmüş de ateşe verilmiş gibi bir halleri oluyor ama söndürmek mümkün olmuyor. Bunlar şimdilik günde üç beş kişi ile sınırlı ama kara mantar denilen şekilde yananların sayısı her geçen gün artıyor.

Hindistan’daki büyücü medyumların en önde gelenlerinden bu gün ölenler oldu. Leşleri büyüde kullandıkları yılanların arasına düşüp kalanlar var.

Birden yanmayıp da yavaş yavaş yananların halleri de beter. Her gün, her dakika ölmekten beter oluyorlar. Bunların kısa sürede aşırı kilo aldıkları görülüyor.

Çin’de şu anda bir bölgede toplu ölümler oluyor. İstifra ede ede ölüyorlar. Ağızlarından beyaz köpükler geliyor. Bu insanlar için “zehirlenme” teşhisi koyacaklar ama kimse aldanmasın. Büyücüler ve medyumlar hak ettikleri gibi çarpıldılar. Çin halkı da bunlardan kurtuldu.

İngiltere ve Rusya donanmaları arasında gerçekleştirilecek uyuşturucu sevkiyatı, yaşanan arızalar nedeniyle gecikti. Sonra sevkiyat iptal edildi. Kimse riske girmek istemiyor.

Yüksek şiddetteki çatışmalardan İran da nasibini alıyor. Demir yolu sistemine siber saldırı olmadı. Merkezi sistemler, cihazlar bozuluyor.

Bir ara Putin o kadar sinirlendi ki adamlarından birine tokat attı.

Zaten etkisiz eleman haline gelmiş olan Şi, artık Çin’de hakimiyetini iyice kaybedecektir. Çin’de iç karışılıklar başlaması kuvvetle muhtemel duruyor. Önlemeleri imkansız değil ama çok zor ve faydasız. Şimdi önleseler de çok yakında yine patlak verecek. Şimdi sadece ötelemiş olurlar.

Cemaatimiz içindeki münafıklar, büyücüler ve medyumlar arasında çarpılanlar, ölenler, ağır yaralananlar, kara mantar olanlar, korkudan titreyenler, birbirine ulaşıp destek isteyenler çok sayıda.

Uzaylıların halleri de bildiğiniz gibi…
O kadar çok yeşil çarpıldı ki Putin buna da çok kızdı.

Öyle kolay kolay sahaya inmeyen büyücü gruplar var dünya üzerinde… Bunlar diğer büyücüleri ayak takımından gören kişiler. Bu gün böyle bir gruptan en az dört yüz kişiyi öldürdük. Ne yaşadıklarını bile anlayamadılar.

Baştan beri etkisiz eleman olmasını sağladığımız Kamala’nın bu gün tamamen bittiğini, çöp olduğunu söyleyebiliriz.

Son birkaç haftadır olduğu gibi bu gün de bazı ülkeler ya da gruplar, yavaş yavaş merkezlerini kaydırma kararları aldılar. Yavaş yavaş Mİ’ye katılacaklar. Bunu yapmak için B takımlarının biraz güç kaybetmesini bekleyen çok sayıda ülke ve grup var.

Mehmet Fahri Sertkaya