Mum misali eriyorlar

Bu gece de yeşillerden çok üst isimler öldü. Aralarında çok zararlı büyücüler ve medyumlar da var. Mum misali eriyorlar. Her gün, her gece daha da azalıyorlar ve daha da kritik/vasıflı adamlar kaybediyorlar.

Merkel yine çıldırdı

Dün akşamki yazılarımdan sonra Merkel çıldırdı. “Her şeyi yapacaksınız, yarın Tayyip’i her köşeden sıkıştıracaksınız.” tarzı cümlelerle adamlarına bağırıp durdu.

Merkel’i sürekli olarak Avrupalı bazı liderler arıyorlar. Bunlar Merkel taraftarı olarak bilinen ama aslında Merkel’in türlü şeytanlıklarla kendi safına çektiği, kendine mecbur bıraktığı liderler…

Bu kişiler cılız seslerle konuşuyorlar. Bir heyecanları, gerçek bir öfkeleri yok. Aslında Merkel’in ve Merkel gibilerin çoktan bittiğini kabullenmiş, gerçekçi davranan kişiler.

Binlerce yılda bir yetişen bir büyücüydü

Yeşillerin, belki de binlerce yılda bir gelen bir büyük büyücüsünü çarptım. Ağır yaralı. Ölüme çok yakın ve öleceğini de biliyor. Ölmeden önce o ağır haliyle bile talebelerine o en ağır büyüleri öğretmek için çırpınıyor ama bu mümkün olmuyor. Bu şartlarda ve bu kadar dar vakitte öğretemiyor.

Bu büyücü, herkesin başının belası bir pislikti ve sadece biz değil, bütün dünyalı ve uzaylı insanlar kurtulmuş olacaklar. Bütün insanlığa tesir edebilen büyüleri hemen her gün yapıyordu. Son zamanlarda hemen her gün benimle uğraşmayı tercih etmesi, sonunu getirdi.

Koltuğunu Putin’e borçlu ama Putin koltuğundan olmak üzere

Belarus/Lukaşenko da çok sıkıştı. İşlerin buralara gelmesini hiç beklemiyordu. O da Rusya B takımından ümidini kesti. Avrupa’daki B takımlarından da ümidini kesti. Belarus’ta Putin’in Lukaşenkoya verdiği destek gün gün eriyecek ve muhalefet gün gün güçlenecek. Belarus muhalefeti de benimle ve Mİ ile birlikte samimiyetle ve sadakatla yol almayı seçerse, kısa sürede iktidara gelebilecek ve iktidarda kalabilecek.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın