“Pazar günü bari istirahat edeyim” demeden, gün ve saat ayrımı yapmadan hizmetime devam edecek ve yine çok sarsıcı yazılar yazacaktım. Lakin cinler alemini yine karıştırmışlar, kaldırıp üzerimize sevk etmişler.

Çok büyük hadiseler yaşanıyor. Topluca nasihat ettim, İblis’in onları nasıl kandırdığını anlattım, çok da uzun anlattım ama sıkılmadan dinlediler ve tek seferde kani olup İslam’ı seçtiler. Sayı şimdilik meçhul ama en az 200 trilyon kabile hemen Müslüman oldu. Hala durmaksızın İslam’a geçmekte olanları var. Müslüman olmayarak bizimle düşmanlık yapmayacaklarına söz verenler ve medenice anlaşanlar da var. Bunların sayısı da az değil.

İblis kahroluyor ama elinden bir şey gelmiyor. Cinlere “Son restleşme ikazını yaptım ve üzerine de birkaç hafta geçti. Bundan sonra daha büyük hadiseler yaşanacak ve çok canlar yanacak. Aklınız var, tercih hakkınız da var. Bu nasihatlarımı dinleyin ve doğru kararlar alın.” dedim. Eksik olmasınlar, medenice dinlediler, aramıza geldiler, kardeşlerimiz oldular ve işte böyle hayırlar/güzellikler oldu…

Mehmet Fahri Sertkaya