Kanunsuz suç ve ceza olmaz.

Ya hükumet hukuka uyar ya da çok başlar alınır. Çünkü bıçak kemiğe dayandı. Çünkü devlet/hükumet gücüyle yapılan ihanetlerin ve işlenen cinayetlerin somut ispatları var.

En baştan beri anlatmıştık. Şu maskelerin virüslerden korunmaya hiç fayda sağlamadığı ve hatta insan sağlığına zarar verdiği şimdilerde iyice netleşti, kabul gördü. “Virüs yok” diyenlerden değiliz. Bir değil, bir çok virüs ihtiyaca göre insanlığa bulaştırıldı ve hala ihtiyaç duyduklarında değiştirip geliştirip yayıyorlar. “Mutasyonlar var.” diyorlar ve insanlığı oyalıyorlar. Çünkü bu süreçte çok ama çok büyük kara paralar kazanıyorlar. Bu sürecin bitmesini istemiyorlar. Süreç devam ettikçe de detayalara kadar her hususta hukuk tanımaz tavırlar sergiliyorlar.

Maske takmayan kişilere ceza kesilemeyeceği de zaten başından beri tartışılamaz kesinlikte gözler önünde olan bir hukuk gerçeğiydi. Bazı mahkemeler, vatandaşlarımızı haklı buldular ve kesilen cezaları iptal de ettiler. Bu husus da artık iyice netleşti ve kabul gördü.

Zaten bu gibi hususlarda, milletler arası ve insanlığın toptan düşmanı bir ihanet çarkına (Ankebut Ağına) hep birlikte hizmet eden, ifade hürriyetini, hukukun ve bilimin söylediği gerçekleri bile boğup/susturup milleti el birliğiyle yanlış uygulamalara sevk eden, devasa kara para sürecinde çok mühim bir rol oynayan sözde Türk basın ve medyasının ve sözde sosyal ağların aksine olarak, Türk milletinin çoğunluğu doğruları anlamış ve dikkatli olmuştu. Bunların el birliği ile ifade hürriyetini ve gerçekleri engellemek istemesi zaten milletimizin gözünü iyice açtı.

Maskeler virüsleri durdurmadı. Beyne giden oksijeni azalttı. Ham maddesi petrol olduğu için de sağlığa ayrıca çok zararlar verdi. En çok da çocukları etkiledi. Aşılar da gerçekten aşı değiller. Hala hiçbirinin normal süreci tamamlanmadı. Hala gerçek bir aşı geliştirilmesine yıllar var. O sözde aşılarda kısırlık ve beyin hasarlarına sebep olmak başta olmak üzere pek çok art niyet var. Bunları ispatlarıyla, vakalarla, isimlerle anlatanlar da koskoca profesörler…

Gelinen bu noktada, AKPKK ve işbirlikçisi sözde Türk basın ve medyası ve ayrıca birkaç tane sözde uzman/hekim, ayrıca gerçek sahici CIA olan o sözde sosyal ağlar aksini iddia edecek ve hatta yine zorbalığa başvuracak olsa da maske, mesafe, kısıtlama, kapatma ve aşı baskılarına karşı milletçe artık devleşmeliyiz.

Anlaşılıyor ki milletimiz elini masaya sert şekilde vurmadıkça bu kara paracı insan şeytanları bu kara para sürecini sonlandırmayacaklar. Bunların dayattığı uygulamaların hiçbirinin bilimsel ve hukuki temeli bulunmuyor ve bulunmadığı en başından beri ispat ediliyor, üzerine geçen bunca süre boyunca esnaf batıyor, on binlerce şüpheli ölüm gerçekleşiyor, yuvalar yıkılıyor, intiharlar tavan yapıyor, Sağlık Bakanlığının açıklamalarının bile gerçek olmadığı defalarca ispat ediliyor, aşıda aracı firma olup olmadığı hususunda bile Türk milletine defalarca yalan beyanda bulunulduğu ve türlü suçlar işlendiği somut şekilde ispat edilebiliyor ve daha sesli anlatılsa bile saatlerce anlatılması gereken hukuksuzluklar, zorbalıklar, arka plandaki gizli ittifaklar, art niyetler, yalan beyanlar, zarar ve ziyanlar göz önünde duruyor. Ne yazık ki idarecilerin bu kadar ayardan çıkmışlığına mani olması, müdahale etmesi gereken adli yetkililer işlerinin başında görünüyorlar ama işlerini yapmıyorlar. Bu şeytanların önlerinde cübbelerini ilikliyorlar. Devir, aynı Çavuşesku devrine benziyor.

Hiçbir millet, bu kadar alenen verilmek istenen zararlara boyun bükmek zorunda değildir. Hatta hiçbir millet bu kadarına maruz kalınca sakince oturup itaat edemez. İnsan kalmış hiç kimse bu kadarına da susamaz. Ülke ekonomisi kasten batırılıyor, küçük imalatçı ve satıcıların tamamı yok edilmek isteniyor, para/ticaret kendilerine bağlı dev firmalarda toplanmak isteniyor, ölmeyecek kişiler de kasten yanlış tedaviyle öldürülüyor, canlar kaybediliyor, evlatlar kaybediliyor, organlar çalınıyor, ekmek tekneleri yıkılıyor, insanlar artık aç geziyor, intiharlar patlamış gidiyor da hala bu millet nasıl tepkisiz kalsın.

Artık ya bütün bu art niyetli uygulamaları derhal kaldıracaklar ya da kendileri yıkılacaklar. Başka yolu yok…

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın