Rusya neden bu kadar sessiz? Neler olmuş orada, neler oluyor?

Rusya neden bu kadar sessiz? Neler olmuş orada, neler oluyor?

Putin iyi mi? Putin suretindeki yeni biyonik robot yeterince verimli değil mi? Sorun onda değilse, o biyonik robotun içine konan uzaylı mı çok korkuyor? Biyonik robotun içine nöbetleşe olarak çok sayıda yeşilin konulduğu iddiası doğru mu?

On binlerce sene teknoloji üstünlüğüne sahip olmalarına rağmen biyonik robotlarını ve içine koydukları adamlarını metafizik darbelerden koruyamıyorlar mı?

Ya Putin’in şürekası ne vaziyette? Kabuğuna çekilmiş, kendi iç meselelerine kilitlenmiş bir Rusya var. Birkaç darbe daha vurursak, Rusyanın ve Rusların hali nasıl olacak?

Rus gizli servisi, Rus mafyalarıyla anlaşarak bana su-i kast yapmak hülyası yerine, ayakları yere basan adımlar atmalıdır. Bu, Rus milletinin belki de son şansıdır. Rusya’da halkın ayaklanması için, biyonik olmayan Rus devlet yekilileri ve etkili bütün Rus vatandaşları çok gayret etmelidir. Rusyanın idaresi bir millet darbesi ile biyonik robotlardan alınmalıdır.

Şu anda bile kabuğuna çekilmek zorunda kalmış o biyonikler, Rusya devlet sistemini kullanarak çok sayıda ülkeye iklim ve deprem saldırıları yapıyorlar. Bunların hepsi insanlık suçları arasında yargılama gerektiren vahim suçlardır. Hem bu idari kadro hem de Rusya yani Rus halkı ağır bedeller ödemek zorunda kalır. Çok yakında Putin’in türlü insanlık suçlarını ispat eden dosyalar meydana çıkacak, dünya sarsılacak ve yetkili milletler arası mahkemelerde yargılamalar başlayacak.

Ben bu hususlarda aslında Rus milletine en büyük faydayı sağlıyorum. Hala Rusyanın iyiliğini istiyorum. Bu, bu kadar açıkça gözler önünde iken, Rusya devlet sistemi içindeki biyonik olmayan yetkililer, bunu göz ardı ederek kararlar almamalılar. Yoksa Rusya’nın parça parça olması için vurulması gereken son birkaç darbeyi vurmak zorunda kalırım.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın