Putin suretindeki biyonik robotun içindeki uzaylı kişi, gerçekten acınası hallerde…

Metafizikle o kadar yoğun saldırılar altında kaldı ve o kadar ağır darbeler aldı ki sürekli yorgun, ara ara baygın halde devam ediyor. Uyanık olduğu zamanlarda da idraki, hafızası, şuuru çok yaralı/darbeli bir halde oluyor. Çok uzun süre uykusuz kalmış, bedeninde aşırı yorgunluktan ötürü takat kalmamış, hayatın olağan akarından çıkıp etrafındaki kişileri ve konuları dahi anlamaz hale gelmiş bir kişi o şu günlerde…

Çoğunlukla biyonik robotun yapay zekası vaziyeti kurtarıyor ve içindekinin perişan halinin dışına pek yansımasına izin vermiyor. Biyonik robot da hasarlı. Aslında o da çok zorlanıyor. O biyonik robot iyice zorlandığında teknik destek veriliyor. Bunu etraftaki diğer biyonik robotlar yapıyorlar. Putin’in etrafında bakan rolüne girmiş biyoniklerden tutun da korumaların yerine geçmiş biyoniklere kadar çok sayıda biyonik robotlar var. Rusya’nın idaresine çok profesyonelce sızmış vaziyetteler.

Sözün özü şudur ki on binlerce sene bilim ve teknoloji üstünlüğüne sahip olsalar ve çıplak gözle bakıldığında gerçeğinden ayırt edilemeyecek kalitede biyonik robotlar yapabilseler de yeşil uzaylılar bu maçı kaybediyorlar. Yeşiller cephesinde tam bir perişanlık, mahvolmuşluk, çökmüşlük havası var. Mehmet Haberal rolündeki biyonik robot ve içindeki yeşil uzaylı bile perişan halde.

Putin için artık “İkinci Tayyip” diyebiliriz. Hükmünü yitirmiş limon kolonyası misali oldu o da… Bundan sonra Rusya’yı yönetemez ve ayakta da tutamaz.

Mehmet Fahri Sertkaya – www.mfs.tv