Ne kadar sarsıcı bir gerçek ama gerçek… Putin suretinde imal edilmiş biyonik robotun içindeki yeşil uzaylı, birkaç gündür o kadar yoğun metafizik saldırı altında ki bazı zamanlar bayılıyor. Uzun süre baygın halde kalıyor. Bu sıralarda yapay zeka işi idare ediyor. Ayıldığında da tam manası ile kendine gelemiyor.

Evet, her zaman olduğu kadar ciddiyim. Bütün dengeleri bir anda yerinden oynattığım ve Rusya’yı bir anda köşeye sıkıştırdığım ve büyük sıkıntılara soktuğum şu günlerde, Rus halkını bir yapay zeka (biyonik robot) yönetiyor.

Böyle olmaması için, Rusların tehlikeye düşmemesi için ne kadar uzun süre tahammül ettiğimi, kaç tekrarla ikazlar ettiğimi bütün dünya biliyor.

Rus milletine düşmanlığım yok ama bunca ikaza ve gözler önündeki güç dengelerine rağmen her seferinde kasten yanlış safı, kaybedenler kulübünü seçen bu hainler bizi bu günlere getirdiler. Rus milleti bu hainlerden hemen şimdi kurtulmalı. Yoksa ortada bir Rusya bırakmayacaklar.

Mehmet Fahri Sertkaya – www.mfs.tv


A world war may break out, but…

What a shocking truth but it is true. The green alien inside the bionic robot made in the form of Putin has been under intense metaphysical attack for a few days that he sometimes faints. He remains unconscious for a long time. Meanwhile, artificial intelligence is running the business. When he is awake, he cannot fully recover.

Yes, I am as serious as always. An artificial intelligence (bionic robot) is ruling the Russian people these days when I have upset all the balances in a flash and suddenly cornered Russia and put it in great trouble.

The whole world knows how long I endured and how many repetitions I warned so that the Russians would not fall into danger.

I have no hostility to the Russian nation, but these traitors who deliberately chose the wrong side, the club of the losers, despite all the warnings and the balance of power before our eyes, brought us to these days. The Russian nation must get rid of these traitors right now. Otherwise, they will destruct Russia.