Üçüncü dünya savaşının Hitler’i benim…

Hala dostane ilişkiler kurmak istediğim Putin, şu rezaletin ardından da Rusya’nın içindeki Ermenistan’ı (Ermeni lobisini ve ihanetlerini), en başta da bir Ermeni olan Lavrov’u ezip geçme duruşunu/kararlılığını bütün dünyaya hemen sergilemezse, Türk ve Rus milletleri açısından büyük bir talihsizlik yaşanmış olacak. Putin, Rusyanın ve dünyanın tarihi bir kırılma anında, akıl almaz yanlış kararlar almış bir Rus lideri olarak tarihe geçecek.

Mensubu bulunduğu, ekmeğini yediği devlete/millete ihanet eden bu hain Ermeniler maksatlarına ulaşmış olacaklar. Hiç gerekmediği halde Türkiye ile Rusya 3. dünya savaşında karşı cephelerde olacaklar.

Benim yapacağım budur, bu kadardır. Aslında Rusya siyasetinde dönen oyunların bu şekilde olduğunu çoktan anlattım, gözler önüne serdim ve Putin’in bu vakte kadar beklemesi bile vahim bir hataydı.

Rusya, içindeki Ermenistan’ı temizlemeyecekse bile biz içimizdeki Ermenistan’ı yok edeceğiz. Türk görünerek asırlardır dinimize, örfümüze, kültürümüze, ahlakımıza, sağlığımıza, vatanımıza, canımıza kasteden ve zararları saymakla bitmeyen bu hain güruhun daha fazla varlıkta kalması da beklenemez.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Bir Yorum Yazın