Sözümüz söz bu meselede karşımıza çıkanı yıkacağız!

HDPKK/YPG meselesinde iktidara çok büyük destek vermemizden çok büyük rahatsızlık duyan ve metafizik sahada bize olağanüstü büyüklükte denebilecek saldırıyı eş zamanlı olarak yapan herkesi yıktık, yıkıyoruz. Hiç kaybımız yok, fazlaca zorlanmadık. Bir bu kadar daha değil, bunun on katı aynı anda gelse, onları da yıkabilecek güçteyiz.

Rusya’nın, Amerika’nın, İsrail’in, Almanya’nın kalan son medyumlarını da şu sıralarda paketlemekteyiz.

Bizim sözümüz sözdür, kanun gibidir. Bu meselede karşımıza çıkan herkesi yıkacağız. İktidarın karşısına çıkan herkesi de yıkacağız. Yıkılmak isteyenler karşımıza çıksın.

En az 850 dünya insanı medyum öldü. Ağır yaralıların sayısı şu an için belirsiz. Çok yaklaşık tahminle 4 binin üzerinde… Bunların bir kısmı da ölür ve kalanların çoğu da bir daha medyumluk yapamazlar. İlerleyen saatlerde ölenlerin sayısı 3 bini kesinlikle geçecektir. Halen yerlerde kıvranan, istifra eden, can çekişenler var. Medyumlara destek olan büyücülerin hali de medyumlardan farklı değil.

En sevindirici olanı, bunların arasında dünyanın dört bir yanındaki devletlerin, gizli servislerin kullandığı kaliteli/seçme medyumların da olması…

Çok güzel, çok faydalı bir temizlik oldu. Aynı kararlılığı ve savaşçılığı, metafizik sahanın dışında, gerçek sahada da hiç çekinmeden gösterebilecek bir teşkilatız.

HDPKK’nin hak ettiği üzere yok edilmesi süreci hukuki zeminde, meşru dairede devam ederken, terörün yanında saf tutarak son bir çare olarak sokakları/anarşiyi tercih edenler olabilir ama bizi test etmiş olmaktan öteye gidemezler. Biz, sokakları/meydanları da teröristlere, hainlere dar edecek güçteyiz. Öyle bir manzara oluşursa polisimizle, askerimizle el eleyiz, iç içeyiz.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın