Hak ettiği kadar şiddetli çarpıldı

Hak ettiği kadar şiddetli çarpıldı

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan birçok kirli bağlantıların içinde olan biriydi. Satanistti ve insanlık düşmanıydı ama dün canlı yayın sırasında çarpılarak fenalaşan kişi gerçek Mehmet Ceyhan değildi. Griler çoktan onun yerine geçmişlerdi ve şu aşı oyunlarının arkasında aslında Ankebut Ağından yani Yahudilerden/Masonlardan/Satanistlerden çok Yeşiller ve Griler var.

Mehmet Ceyhan suretinde üretilmiş biyonik robotun içindeki Gri uzaylı kişinin bir anda midesi şiddetli şekilde bulanmaya başladı ve ardından başı döndü, beyninde krizler başladı. Çok profesyonelce davrandı, öksürmelerle zaman kazandı, atlatmayı denedi ama başaramadı ve ölümcül metafizik darbeler aldı.

Zaten program sunucusu ve Ankebut Ağı mensubu bir Yahudi olan Başak Şengül, Ceyhan’ın yıkılmasından sonra verilen aradan sonra şu şekilde konuştu:

“Tam anlamıyla durumuna dair net bir bilgi edinemedik. Sağlık ekiplerinin de müdahalesi söz konusu. … Şöyle söyleyelim, şimdi bir hafif baş dönmesi olmuş hocamıza o yan stüdyoda. Şu an ambulans girmek üzere binaya. Hocamız şu anda ambulansla hastaneye gidiyor. Şuuru, bilinci yerinde.”

Ben, bundan sonra biyonik robotlarla Türkiye’de ve dünyada türlü kirli işler çeviren bu türlere meydanı bırakmayacağımızı birkaç tekrarla ifade etmiştim. Bunların hepsini en kısa sürede geri çekmezlerse zaten her gün beşer onar tanesi arıza yapıp ifşa olmaya başlayacaklar.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın