Sakın ama sakın bana ve sistemime ya da etrafıma “ayar verme” teşebbüslerine girişmeyin. Bizim duruşumuz sabit… Asla değiştiremez, ayarlayamaz ve kendinize uyduramaz ve kendinize tabi kılamazsınız.

Hayatınızda aldığınız en hatalı kararlardan biri bu olur. Bütün gelişmeleri anında takip ediyoruz ve son derece yanlış kararlar vermiş olduğunuzu izliyoruz.

Yayınlarımı doğru olarak anlayamadığınızı ve gereksiz paniklere girdiğinizi de görüyoruz. Daha açık yazıyorum: Şu an itibariyle elimiz tetikte bekliyoruz. Herkes kararlarını gözden geçirsin. Ne yazdığımı bir daha okusun, ne yaptığımı doğru anlasın. Şu anda aslında sizin için de bizim için de bir sıkıntı, bir tehlike yok. Kaf dağlarından aşağılara inin, gerçek hayatın ve dengelerin içine inin. Yoksa her şeyi berbat edeceksiniz.

Kendi sisteminiz arasında, birbirinize karşı kurduğunuz sinsi planlara beni ve teşkilatımı alet etmeyin. Kimseye yanlışım olmadı ama bana yanlış yapanı harcarım.

Ben size söylemiştim ama dikkate almadınız. Sizin sisteminiz içinde Griler oyun içinde oyun kuruyorlar. Sisteminize bağlı devletleri/kurumları kullanıyorlar. Her birerinize ayrı ayrı ayarlar çekiyorlar ama arka plandan kendi hedeflerine ulaşmak istiyorlar. Son iki günde bile milyona yakın Gri medyum, beni öldürmek isterken öldü. Elinizdeki metafizikçilerle bunları doğrulamanız bir dakikanızı alır ama siz oyunların rengini kabullenmemekte ısrar ettiniz.

Sizi aldatabilirler, sizi oyunlara getirebilirler ama biz neler döndüğünü dikkatle takip ediyoruz ve asla ihmal etmeyiz. Herhangi bir devletin/kurumun gücü, herhangi bir oyunla karşımıza çıkartılıyor olsa da asla alttan almayız. Herkes teşkilatını doğru düzgün kontrolüne alsın. Çünkü şu krizleri aşabilirseniz beraber yapacak çok işimiz, yıkacak çok ortak düşmanlarımız var.

Krizin birden fazla sorumlusu var. Biri de CIA başkanı Gina Haspel kılığındaki biyonik robot ve içindeki uzaylı…

Orası Ankebut Ağının çöplüğü ve herkes kendi çöplüğünü temizlemeli. Bir süre daha sakin kalacağım ama üstümdeki hukuki sıkıntıların kaldırılmasını ve ardından kaldığımız yerden ortak menfaatlerde buluşarak devam etmeyi planladığım şu günlerde, planlarda olmayan böyle parazitlere Ankebut Ağı izin vermemeli.

Griler de diğer türler de çok büyük darbeler aldılar, çok sıkıştılar ve zayıf düştüler. Daha önce de yazmıştım ki bunlar bizim kadar Ankebut Ağına da zarar. Bu fırsatı ele geçirmişken Ankebut Ağı da bu hususta gerekli duruşu sergileyip gücü eline almalı. Bunlar, cephelerde çatışmanın arttığı anlarda, taraflardan her birine ayrı oyunlar kurup kendilerini aradan güçlü çıkartacaklar.

(Biz daha öncesinde yaptığımız etiketli yayında Haspel’in yerine geçilmediğini yazmıştık. O zaman emin olamamıştık ve temkinli olmuştuk ama şimdi Haspel’in gerçek Haspel olmadığına eminiz.)

Şunu da eklemek isterim ki Haspel’in en az dört kopyası var ve bin tane bile olsa, bu kadar haddi aşmışken eğer Ankebut Ağı gereğini yapmazsa, biz yapacağız.

Gloria Ramirez yayını gibi bir yayını yapmamı beklemiyorlardı.

Bu yayından sadece birkaç gün öncesinde, Grilerin yeni idari kadrosu ile bir görüşmemiz oldu. Ankebut Ağı ile bazı ortak paydalarda hareket etmemden memnun olduklarını, böyle devam ederken kendilerine de vurmazsam eğer kendilerinin de benimle uğraşmayacaklarını v.s. konuştular. Onlar da anlaşmak istediler. Ben hiçbir şeyin sözünü vermedim. Birkaç gün sonra bu yayını yapınca da kafalarına balyoz inmiş gibi oldular. O günden beridir hırçınlar, saldırganlar, akılsızca kararlar alıyorlar.

Şunu da bilmeniz gerekiyor.

Bu biyonik robotların içindeki uzaylı kişilerin de yetkileri ve hareket sahası kısıtlı. Kendi başlarına kaptan olmasınlar, kendi türlerine bir sıkıntı çıkartamasınlar, koca bir ekiple uygulamaya koydukları planları bozmasınlar, berbat etmesinler diye yapay zekalara geniş yetki veriliyor.

Bu biyonik robotların içindeki yapay zekalar, merkezlerinden gönderilen bir nevi yazılım yüklemesi misali mesajları alıp bu çerçevede hareket ediyorlar. Yer yer içindeki uzaylı canlı ile dıştaki yapay zekalı biyonik beden/robot arasında karar çatışmaları çıkıyor. İçindeki canlı uzaylı biyonik robota direniyor, biyonik robot da içindeki uzaylıya… Bu sorunu yaşayan iki kişiden yıllardır bahsediyorum: Merkel ve Macron…

Merkel’in yaşadığı titreme krizlerinde bu sorunun çok büyük payı var.

Bir de biz metafizikle öldürmeden önceki son zamanlarında Trump’ın içindeki uzun gri de bazı sorunlar yaşamaya başlamıştı ve bu da dış bedene yansımaya başlamıştı. O ölen uzun grinin de fikirlerde, kararlarda Grilerle ihtilaf yaşadığını tekrarla anlatmıştım.

Daha önce de yazmıştım. Ankebut Ağı ile bazı ortak paydalarda bir süre beraber devam ederiz, edeceğiz ama araya böyle fitnelerin karışacağı baştan belli olduğu için “Grileri ve diğer türleri aradan çıkartmalıyız. Bunlara göz yummayacağız.” demiştim.

Grilerin merkezinden, içinde Grilerin bulunduğu biyonik robotlara, kuvvet kullanılarak durdurulmam ve hatta yok edilmem yönünde talimatlar gönderildi. Birçok Gri, bu kararı doğru ve uygulanabilir bulmadı ama itaat etmek zorundalardı. Bunlardan biri de Trump rolünü oynayandı.

Böyle bir anda, biz Rusların ve Çinlerin metafizikçileri ile çatışıyorken, CIA’dan kırk medyum bize neden saldırıyor?

Birisi şu CIA’ya ayar çeksin artık.

Öldürdük.

Dmitry Smirnov’un metafizik kabiliyetleri vardı. Hem büyücü hem de medyumdu. Girdiği metafizik çatışmada kolayca öldürüldü.

Sıfatına bakan da anlar ama yazmak da gerekir. Tam bir insan şeytanıydı. Zulüm, eziyet, yalan, iftira, aldatma, dolandırıcılık, cinayet, büyücülük, tecavüz, sübyancılık, işkence, fitne, fesat dahil her şey vardı bu pislikte…

Her gün, dünyanın dört bir yanından bunlar gibi yüzlercesini öldürüyoruz.

Bu gün CIA’ya çalışan onlarca medyum ve büyücü öldürüldü.

Yorumsuz…

Sıkılıyorum…

Bu gün de ölmedim. Çok yaklaşık 3 milyon uzaylı medyum öldü. Çatışmalar hala devam ediyor ve arkadaşlarım gerekenleri yapıyorlar. Dünya liderleri denilen kişiler, çok ama çok basit kişiler. Bakış açıları, planları, tuzakları çok basit ve dar. Başka dünyaların insanlarına sardık, onlar da tat vermiyorlar. Akılsız ve şuursuzlarmış gibi düşünmeden hücum edip adamlarını bitiriyorlar. Cinler aleminin yaklaşık yarısı yok oldu ve hala gün gün kırılıyorlar. Bütün bunlara rağmen ben aradığımı bulamadım ama ümidimi de kaybetmedim. Bu dünyadan değilse başka bir dünyadan, olmadı başka bir güneş sisteminden, olmadı başka bir gökadadan bir gün bizim kalibremizde düşmanlar edineceğimize olan inancım tam.

Kafama bir taş geldi. 😄

Putin: “Dünyada ve diğer ülkelerde olup bitenlere bakarak, Rusya’nın yavaş yavaş yok olmasını bekleyenlere şunu söylemek istiyorum: Bu durumda, sadece sizin cenazenizde üşümemekle ilgileniyoruz.”


Beden dili de çok tehditkar…

Şu çıkışlarıyla, ne kadar sıkıştığını ve ne kadar büyük tehdit gördüğünü gözler önüne serdi. Başka bir şey yapamadı.

Mehmet Fahri Sertkaya