19 Şubat 1994’te iki çocuk annesi Gloria Ramirez…

Öncelikle başka bir kaynakta zaten yazılı olan ve dünyada çok kişinin duyduğu şu hadiseyi buraya aktarıyorum.

“Zehirli Kadın” lakaplı Gloria Ramirez’in aslında dünyamızın tarihinde bir kırılma noktası oluşturması gereken sarsıcı hikayesinin bilinen/görünen kısmını aktarıyorum.

İki çocuk annesi Gloria Ramirez 19 Şubat 1994 tarihinin akşamında ansızın rahatsızlandı ve kocası Rev hemen ambulansı aradı. Gloria, hastaneye getirildikten sonraki 36 dakika içinde hastanede öyle acayip şeyler yaşandı ki, 26 sene geçmesine karşın olayın gizemi hala çözülemedi.

Gloria Ramirez hastaneye getirildiğinde zor soluk alıyor ve sorulan sorulara anlamsız yanıtlar veriyordu. Hemşireler Gloria’nın ağzından meyvemsi ve sarımsak karışımı bir koku geldiğini fark ettiler. Kendisiyle ilgilenen solunum terapisti, Gloria’nın geç dönem rahim ağzı kanseri rehabilitasyonu görmekte olduğunu söylemişti. Bu yüzden hemşire testi yapabilmek için Gloria’nın kolundan kan aldı, ancak o da ne?

Kandaki kristaller;
Gloria’nın kanından yoğun şekilde amonyak kokusu geliyordu. Kanı incelediklerinde kanın üzerinde sarı renkte kristallerin olduğunu gördüler. Bir müddet sonra ise kanı alan Susan Kane kanda yüzen kristalleri tıp asistanı olan Julie Gorchynski’ye göstermek için yanına gitti, ama tam da bu sırada bayıldı ve odadan çıkarıldı. Hemen peşinden Julie mide bulantısı hissetmeye başladı ve koltuğa oturdu. Bir başka personel, iyi olup olmadığını sordu; Julie cevaplayamadan bayıldı.

O sırada odadaki bir başka hemşire, Gloria’nın vücudundan yeşil renkte yağ benzeri bir maddenin aktığını gördü. Odada tek tek herkes fenalaşıyor, içeri giren kısa bir müddet sonra kendini dışarı atıyordu. Doktor en nihayetinde olaya müdahale etti; “Zehirleniyoruz. Herkes dışarı çıksın!”

Sağlık kurumu boşatıldı, özel ekipler geldi;
Oda karantina altına alındı ve polis çağrıldı. O sırada vaziyeti daha da kötüleşen Gloria, hastaneye getirildikten 36 dakika sonra rahim kanserine bağlı olarak böbrek yetmezliğinden yaşamını yitirdi. Bu müddet içinde hastalarla beraber toplam 23 kişi zarar görmüş ve 5’i başka bir hastaneye kaldırılmıştı, bazılarının durumu ise ağırdı. Hastanedeki diğer hastalar da acil durum ile başka bir hastaneye gönderildi.

Olayı incelemek üzere sağlık bakanlığından özel ekipler geldi, ancak ekip odanın havasında ters hiçbir durum olmadığını söyledi. Gloria’nın bedeni ise otopsi için alüminyum tabuta konularak götürüldü. Olay medyaya yansıyınca, Gloria Ramirez’e The Toxic Lady (Zehirli Kadın) ismi verildi.

Komplo kuramları;

Bu sırada ortaya bir hayli komplo kuramı atıldı; Kimine göre Gloria Ramirez, Cabazon Bölgesi’ne yakın oturduğu için CIA’in saklı olarak geliştirdiği biyolojik silahlardan etkilenmişti. Kimine göre ise rahim ağzı kanseri rehabilitasyonu gördüğü için kendisine alternatif tıp uygulatmıştı.

Yetkililer 3 değişik otopsi gerçekleştirdi ve Gloria’nın dolaşım sisteminde bir hayli sıra dışı vaziyet gözlemledi. En ehemmiyetlisi de kanında ve dokularında çok fazla miktarda DMSO2 (dimetil sülfon) bulunmasaydı.


Bir kurama göre Gloria, 1970’li senelerde zarar veren olduğu kanıtlandığı için yasaklanan DMSO (dimetil süfoksit) içeren bir jel kullanmıştı. Zira bu ilaç yüksek oksijenle temas ettiğinde vücutta reaksiyonmalara sebep oluyor ve bu da hemşirelerin neden bayıldığını ve Gloria’nın cildindeki yağı izah ediyordu. Ayrı olarak bu ilacın oda sıcaklığında kristalleştiği de bilinmektedir bu da, Gloria’nın kanındaki kristalleri izah ediyordu. Fakat ailesi Gloria’nın böyle bir ilaç kullanmadığını söyledi, o yüzden bu faraziye da yalnızca kuram olarak kaldı.
Bu enteresan olaydan sonra DMSO gibi maddelerin yüksek oksijenle reaksiyonmaya girmesi neticeninde ortaya çıkan dimetil sülfon (DMSO2) sayesinde insanların bir kimyevi silaha da dönüşebileceği ile ilgili ürpertici iddialar ortaya atıldı.


Şimdi ise 26 yıldır dünya insanlığına anlatılmayan gerçek hikayeyi anlatıyorum.


▪️Gloria Ramirez gibi görünen kişi gerçek Gloria Ramirez değildi. Onun suretinde üretilen bir biyonik robotla çoktan onun yerine geçilmişti.


▪️Gloria Ramirez işi icabı çok sayıda ünlü kişiye ve siyasetçiye yakındı. Onlarla sık sık bir arada mesai yapıyordu. Onların giyim kuşamını, dış görünüşlerini, tarzlarını belirliyor ve bu sahada onlara hizmet veriyordu. Böyle olunca da çok sayıda insanın kendileri ve birbirleri hakkındaki konuşmalarını da duyuyordu. Yaptığı iş, istihbarat dünyasının çok alaka göstereceği bir işti ama onlardan çok kısa Griler alaka göstermişlerdi.


▪️Gloria’nın kocası Rev, karısına bir haller olduğunu anladıktan bir süre sonra, o kişinin kendi karısı olmadığını da anladı. Bundan emin oldu ve bir süre sonra kadını yediklerine zehir katarak öldürmeye teşebbüs etti.


▪️Rolünü iyi oynadı, Gloria suretindeki biyonik robot yere yığılıp titreme krizine girince, ağırdan alarak 911’i aradı ve yardım çağırdı. Ambulans geldi ve sağlık ekibi hastahaneye kadar geçecek sürede ilk müdahaleyi yapmak istedi. Hemen serum takacaklardı ama telaş halinde damar yolunu arayıp durdular, bulamadılar.


▪️Bu model biyonik robotlarda, içindeki uzaylı insanın da beslenebilmesi için, robotun yediği ve içtiği gıdalar iç sistemde öğütülüyor, işleniyor ve elde edilen bir kısmı içindeki uzaylı bedene gönderiliyor. Böylelikle beslenerek içindeki uzaylı kişi hayati fonksiyonlarını devam ettirebiliyor. Yediği şeylerde çok tesirli bir zehir olunca bunun tesiri hemen uzaylı kişinin bedenine de geçti ve sadece dış beden değil, içindeki uzaylı kişi de rahatsızlandı.


▪️Rahatsızlandı ve bayıldı. Böyle olmasaydı, uyması gereken bir prosedür vardı ve onu uygulamalıydı. Ne olursa olsun, ekibi ile haberleşmeden asla bir hastahaneye gitmemeliydi. Baygın geçen sürede ekibine haber veremedi, gözünü açtığında hastahaneydi. Etrafında çok sayıda hastahane personeli vardı ve kendisine müdahale edilmeye başlanmıştı. Bu, başına gelebilecek en kötü şeylerden biriydi.

Kolundan kan alınmıştı ama kan kırmızı değil tamamı sarıydı. Üstelik kristalize olmuş kısımları vardı. Vücudu o yeşil yeşil sıvıyı daha ambulansta salgılamaya başlamıştı. Hastahanede ise salgılama daha da yoğunlaşmıştı.


▪️Kendisi sürekli bayılıp ayılıyordu. Ölmemek ve olayları kontrolde tutabilmek istiyordu. Son çarelerden biri olarak etrafındaki tıp personeline metafizik saldırılar yaptı. Aslında kolayca ve kısa sürede hepsini metafizik tekniklerle öldürebilirdi, bunu denedi ama güç bulamadı. Lakin birçoğunu bayıltabildi. Neticede kendisi de iyice güçsüz düştü ve bayıldı. Kaçış planında başarılı olamadı.

▪️Zehirlendikleri iddia edilen tıp personelleri, daha sonra zehirlenme tedavisi görmediler. Bilenler bilir ki bir metafizik saldırıda insanların hissettiği şeylerin başında bir anda ileri seviye bir mide bulantısı, baş dönmesi ve denge sorunları yaşanır.

Daha sonrasında hemen hastahane boşaltıldı, özel ekipler çağrıldı, olağanüstü tedbirler alındı ve konuya daha üst makamlar müdahil oldu. Bu aşamadan sonra da büyük bir karartma operasyonu başladı.

Bu model biyonik (canlı dokularla kaplanmış mekanik ve yapay zekalı robotlar. Örnek: Terminatör) robotlarda, başa gelebilecek en kötü senaryolar da düşünülerek çok gelişmiş imha, yok etmek sistemleri de var.

Ne olduğu ilk anda anlaşılamayan, sonradan anlaşıldığı halde insanlıktan gizlenen o yeşil sıvı, olağanüstü bir halde biyonik robotu birkaç dakika içinde eritip yok eden bir sıvıdan başka bir şey değildi.

Bu sıvı ambulansta otomatik olarak salgılanmaya başladı, çünkü içindeki Gri uzaylı sık sık X olup (kalbi durup) sonra geri dönüyordu. Kontrolünü kaybetmiş bir şekilde kalbi de durduysa, yapay zeka biyonik robotu da içindeki uzaylıyı da derhal eritip yok edecek bu sıvıyı salgılamalıydı. Öyle de yapıyordu ama hayati fonksiyonlar geri dönünce, salgılamayı durduruyordu.

Gloria Ramirez gibi görünen biyonik robota (dış bedene) hiçbir zaman gerçek bir otopsi yapılmadı. Birkaç kere otopsi yapılmış gibi görüntü verildi ama her seferinde masaya yatırılan o biyonik robot, hiç neşter vurulmadan kaldırıldı. Henüz hastahanede kriz çıktığı ve özel ekiplerin geldiği andan itibaren bir karartma operasyonu başlamıştı ve Amerika devleti içinde biyonik robotlarıyle her yere sızmış olan uzaylılar, organize bir faaliyet yürüttüler. Otopsi ekipleri gerçek insanlardı ve o anda zihin kontrolündeydiler. Ellerine neşteri aldıklarında, biyonik robotun cesedinin başına geldiklerinde bir korku krizine giriyorlardı. Ayrıca endişe, kaygı, şüphe ve başka duygu halleriyle oynanıyordu, bu nedenle otopsiye cesaret edemediler. Sonrasında sahte bir otopsi raporu hazırlandı. Geçen bu süre içinde Griler gizli biyonik robotun içindeki ölü uzaylının cesedini çıkarıp kaçırdılar.

Gloria Ramirez diye başka bir kadavra (çok kötü ve tanınmaz haldeki bir erkek cesedi) defin edildi. Şimdi bile mezardan DNA örnekleri alıp eşleştirmek mümkün olsa, Gloria Ramirez’in DNA’sına o mezarda rastlanamayacaktır.

Dünyamızda şu anda onbinlerce insanın yerine, yaptıkları biyonik robotlarla uzaylılar geçti. Hala da sık sık bunu yapıyorlar ve birilerinin yerine geçiyorlar. Dünyanın her yerinde bu gerçeklerin ispatı niteliğinde bulgular, olaylar ve şahitler var. Bunlar basın ve medyada gereğince yer bulmuyorlar.

Bu gerçekleri kabullenmeden gerçek dünya tarihini bilmek, anlamak da mümkün değil, şu zamanda dünyamızda neler döndüğünü bilmek, anlamak da mümkün değil…

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın