Sadece bu sabah çok yaklaşık 1 milyon cin canından oldu/oluyor

875 bin ölü var.

Benim ciddiyetimi, kararlılığımı anlamamışlar gibi hala cinlerle, büyülerle saldırıyorlar. Sadece bu sabah çok yaklaşık 1 milyon cin canından oldu/oluyor. 875 bin ölü şu anda var. Yüz küsur bin de yaralı var ve bunların çoğu ölür. Dünyanın her yerinden istedikleri üfürükçülere sorarak bu bilgiyi birkaç dakikada doğrulayabilirler. Zaten uzun süredir ben bu gibi bilgiler verdiğimde sorgulamıyorlar, sadece doğruları yazdığımı biliyorlar.

Ben içeri alınmadan önceki özellikle iki ayda, olmadık hatalar yaptığımız oldu ve bunlara metafizik saldırılar sebep olmuştu. Hiyerarşik sistemde bana çok yakında duran birkaç adamım cinlerle, büyülerle zihin kontrolüne alınıyor ve bu durum da bilgi akışını bozuyor, yanlış bilgilerin bana gelmesine sebep oluyordu. Ben daha bu kapıyı açık bırakmam. Bir milyar cin de ölecek olsa, binlerce insan da ölecek olsa, gereğini yaparım, yaptırırım.

Bu biraz daha böyle devam ederse, bu büyüleri yapanları da yaptıranları da öldüreceğiz.

Medieval battle scene with cavalry and infantry. Silhouettes of figures as separate objects, fight between warriors on dark toned foggy background with medieval castle. Selective focus

Cinler aleminde yine her yer yandı, yıkıldı, dağıldı ve ceset doldu. Yaralıları inim inim inliyorlar. Meydanlarda, ellerinde sedye gibi bir şeyle yardıma koşan cinler de göze çarpıyor.

Bu manzarayı bizim insanlar alemine anlatmak şöyle mümkün olabilir;

  • Çok güçlü bir devletin hava kuvvetleri bütün gücünü bir anda havalandırmış ve birkaç şehri aynı anda çok ağır bombardımana tabi tutmuş, yakıp yıkmış misali…

Darmadağın ettiğim cin kabileleri arasında, bizi çoktan duymuş ve bizim karşımızda mücadele etmek istemeyen çok sayıda cin de vardı ve onlar hemen başka kabilelere geçip canlarını zor kurtardılar. Hemen şimdi dünyanın istediğiniz yerinden, cinler aleminden haber veren insanlara ulaşıp bu bilgileri kolayca doğrulayabilirsiniz.

Ankebut Operasyonu, cinler aleminde de hız kesmeden devam ediyor.

Ankebut Ağı’na mensup olmayan, onlara çalışmayan ama insanlar aleminde çok can yakmış olan, sürekli çok ağır büyüler yapan bir insan şeytanını az önce öldürdüm. Onun benzeri olan üfürükçüler, cinlerini kullanarak bu sarsıcı haberi aldılar. Lakin bunu konuşacak, değerlendirecek hallerde değiller.

Hallerini görseniz acırsınız. Bir nevi çarpıldılar. Sıkıntıları zihinlerini/beyinlerini aşıp bütün bedenlerine vurdu. Kalbi sıkışanlar tansiyonu çıkanlar, şekilden şekle girenler, bayılanlar, ölüme yaklaşanlar çok sayıda.

Ben içeri alınmadan önce bu ikazları sık tekararla yapmıştım, artık ikaz devri bitti. Operasyon zamanı. Karısını dul, çocuklarını yetim bırakmak isteyen benim sistemime, benim adamlarına kastetsin.

Adapazarı Akyazı’daki şu meşhur sözde hoca İbrahim Pehlivan’ı da çarptım. Şu anda ayakta duramıyor. Sırtı üzere yatıyor. Titreme krizine girmiş, üzerine battaniye örtmüş. Ahlayıp vahlıyor o insan şeytanı da…

Kaç gündür sabır ediyorum. Her gün büyü yapıyor, her gün büyü yapıyor. Bunların büyüden, cinden, şeytanlıktan başka işleri kalmamış. Madem öyle, işte böyle..

İşleri güçleri büyü olan Sanhedrin hahamları da çarpıldılar. Gözleri ile göremedikleri kişilerden, gerçek manada tokatlar yediler. Osmanlı tokatları yüzlerinde patladı. Neye uğradıklarını şaşırdılar. Yediği tokattan sonra bir kenara yığılıp kalanları var.

Ta Mehmet Haberal’a kadar çok sayıda kişi gerçek anlamda tokat yediler, dağıldılar.Dünyadaki üfürükçüler arasında çok fena hale gelip hastahaneye kaldırılanlar da var. Muhtemelen bunlardan bazısında kalıcı hasarlar olacaktır. O İbrahim Pehlivan’ın da mühleti bitiyor. Az kaldı, büyükler izin verecekler ve cehennemine gönderilecek. İnsanlık alemi de cinler alemi de bu pislik mahluklardan artık kurtulmalı ki aleme nizam gelsin.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın