Onlarca yıldır tersine mühendislik çalışmaları yapıyorlar

Onlarca yıldır tersine mühendislik çalışmaları yapıyorlar.

Ellerinde daha önce ele geçirilmiş küçük boylarda UFO’lar var. Bunlarda hazır halde buldukları teknolojiyi/sistemi inceleyerek onlarca senedir tersine mühendislik çalışması yapıyorlar ama o kadar vasıfsızlar ki hazır buldukları bu sistemleri bile yeterince çözemiyorlar.

Anlayamıyorlar, temelini kavrayamıyorlar. Hazır buldukları ve çok ileri bilim ve teknoloji seviyesi ile yapılmış sistemi bütünüyle kavrayıp benzerlerini yapmayı geçelim, sistemin ciddi bir kısmını kavrayıp o kadarını yapmayı bile beceremediler/beceremiyorlar.

Şu birkaç gündür iyice dara düştüklerinden, bir çıkış yolu düşündükçe akıllarına bu geldi, artık tersine mühendislik çalışmalarını daha da hızlandırıp bir şeyler keşfetmek ve tıkanıp kaldıkları şu şartlardan bu şekilde çıkmayı düşünüyorlar. Temelden ciddi bir altyapı oluşturup gerçekten bir şeyler üreten bir kurum olmaya vakitleri de yok, paraları da yok, çapları da yok ve “Ya tutarsa” diyerek tersine mühendislik çalışmalarına bakacaklar.

Tersine mühendislikte hiçbir şey elde edememiş de değiller. ABD’nin teknolojideki süper başarıları gibi görülen bazı şeyleri tersine mühendislik ile UFO’lardan aldılar. Mesela: Transistör, gece görüş tekniği, lazer, fiberoptik kablo, termal kamera, bazı uydu ve iletişim teknikleri, yakıt gerektirmeyen mikrodalga itici motor sistemi, ışıkla cisimleri itme ve çekme teknikleri, bazı cihazları zihin/beyin gücü ile kontrol etme teknikleri…

Hazır buldukları halde şu kadarını bile kendileri çözemediler. Dünyanın dört bir yanından kafası çalışan adamları topladılar, onlara UFO’lar üzerinde tersine mühendislik çalışmaları yaptırdılar da sözde süper güç ABD bu kadar teknolojiye ulaşabilmiş oldu. ABD, aslında hiçbir zaman gerçek bir süper güç olmadı.

Şimdi ise ben susayım, bu sihri, bu gösteriyi bozmayayım diye ABD içinden ve dışından çok sayıda Yahudi/Siyonist/Satanist dualar ediyorlar, ayinler yapıyorlar ve bana/ekibime karşı en iyi bildikleri tekniği, büyüyü durmaksızın kullanıyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın