Fatih Tezcan Adıtürk’e hakaretten içeri girmeliydi…

Fatih Tezcan şimdiye çoktan “Adıtürk’e hakaret” davasından içeri girmeliydi. Hukukun işleyişinin dışına çıkıldı, dosyaları ile oynadılar/oynuyorlar ve içeri girmesini önlüyorlar. Bunu, bütün Türkiye’nin önünde yapıyorlar ve AKPKK’nin adalet sistemi içindeki hainleri yapıyor. Emri Tayyip falan vermedi, gerek kalmadı. Çünkü genel kabul görmüş bir hava/uygulama var. Böyle para verip oraya buraya hırtlattıkları itlerinin hukuki zeminde başı sıkışırsa, sahip çıkmak bir kural.

Dinimizi bile alet ederek her türlü pis işi desteklemiş bu mel’un her gün ayrı bir suç işliyor ama hakkında işlem yapılmıyor. Senelerce karşımda dut yemiş bülbüle döndü, bana bulaşmamak için yedi sene kaçtı durdu ama bir gün geldi, ihanetleri gür sesle bağırdım diye bunu üstüme saldılar. Beni profilinden hedef gösterdi diye hakkımda kaç tane soruşturma ve dava başlatıldı. Sonra bu günler geldi ve onca soruşturma ve dava, ben hiçbir şeye müdahale etmediğim halde üzerimden kaldırıldı. Bütün bunlar Türkiye’nin gözleri önünde yaşandı, yaşanıyor.

Böyle bir sözde adalet sistemini artık tanımıyoruz. Böyle bir sisteme itaat etmek, devleti yıkmaya alet olmaktır ki kimsenin böyle bir hakkı yok. Öyle ise bu sözde adalet sistemi yıkılsın, altında da kim kalıyorsa kalsın. Bu aşağılık tiplerin İslam’ı da alet ederek bunca senedir meydanda bunca rezilliği sergilemesine izin verenleri de Allah kahredecek. Ve kahrederken sebeplere uyduracak. Muhtelif vesilelerle hepsi müstahakını bulacak.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın