Dünyanın bütün devletleri Boeing uçaklarından en kısa sürede kurtulmalı

Dünyanın bütün devletleri Boeing uçaklarından en kısa sürede kurtulmalı

“Bir gün savaşlar çıkar, devletler arası krizler çıkar da işimize gelir, bu kartı kullanırız” diyerek Boeing uçaklarına ince ayarlar çektiler.

Boeing’in bir merkezi var ve bu merkez üzerinden, kullanımda olan Boeing uçaklarında istediği an sorun çıkartabiliyor. Kendi ürettiği uçaklardan istediğini uçamaz, havalanamaz hale getirebiliyor. Havada olan uçakların kontrolünü uzaktan da ele geçirebiliyor. Uçağın hangi ülkede ve hangi havayolu şirketinde kullanılıyor olduğunun hiç önemi yok.

Oluşan şu kriz ortamında, vatandaşlarının güvenliği için Boeing uçaklarının kullanılmamasını sağlamaya çalışan devletlerin idarecileri, çok dikkatli olmalılar. Bu Siyonistler, dünyanın bütün milletlerine düşmanlar. Açıkça söylemiyorlar ama Şeytan’a tapıyorlar, Yahudilerden başka bütün milletlerin kır hayvanları misali olduğuna inanıyorlar. Kuralsız, acımasız ve şeytanlaşmış olduklarını, bütün insanlığa tuzaklar kurduklarını ve sinsice düşüncelerle, ürettikleri uçaklarda böyle sistemler kurduklarını göz önünde bulundurmalılar.

Rusya’ya karşı yaptıkları küstah hamle yeni bir çığır açmalı. Müttefik devletler eş zamanlı hamleler yaparak Boeing’i kıskaca almalılar. Zaten son darbelik canı kaldı. Gürültü ile yıkılacaktır ve dünya bir beladan daha kurtulmuş olacaktır. Ankebut Ağı çok büyük bir darbe daha alacaktır.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın