Hz.Nuh’un oğlu asi olduğu için kararmadı…

Tam olarak bu dünyadan değiller

Bu kadar yoğun gündem arasında yeterince vakit ayıramıyorum ama aradan kaçmadan şuraya birkaç satır yazayım.

Tıp sahasında elde edilen son ilerlemeler/keşifler iyice gösterdi ve ispat etti ki zenciler/siyahiler tam olarak bu dünyadan değiller.

Yüzlerce farklı somut delil, çok yaklaşık olarak bundan 17 bin yıl önce Nuh tufanının yaşandığını, o sıralarda dünyamızda yüksek bilim ve teknoloji çağı yaşandığını ve tufandan sonra nüfusumuz yeniden hızla çoğalırken başka dünyaların insanlarının da dünyamıza geldiğini gösteriyor. Tıp sahasında son zamanlarda elde edilen şaşırtıcı bilgiler, siyahilerin, Nuh tufanından sonra dünyamıza gelen başka bir insan türü ile bizim türümüzün birleşmesinden türeyip devam ettiği gerçeği ile yüzleşmemize neden oldu.

Ben bile bunu fark edip emin olduysam, dünyanın pek çok devleti çoktan fark etmiş, anlamış, kabullenmiştir. Bu gibi bilgiler dünya insanlığından gizlenmemelidir.

Hep anlatılır, Nuh aleyhisselamın oğullarından biri babasına asi oldu, dinden döndü ve Nuh a.s. ona beddua etti de sonra onun ve soyunun rengi karardı, siyahiler bu şekilde var oldu diye…

Şimdi anlaşılıyor ki bu bilgi kısmen gerçek. Oğlu kararmadı ama Nuh a.s. izin vermediği halde onun başka insan türünden biri ile cinsi münasebeti oldu ve soyu iki başka insan türünün melezi olarak doğdu.

Bu yüzden siyahiler bedenen güçlüler ve daha atletikler ama artık şu kısmı da tartışılmalı ki bu yüzden beyinlerinde ve duygusal kabiliyetlerinde müspet/olumlu yönde az da olsa farklar var. Bizden bu yönde de daha iyiler.

Somut delil mi istiyorsunuz? Mesele bile değil… On senedir anlatıyoruz, topluyoruz, paylaşıyoruz. Artık yüzlerce somut delil var. İşte biri:

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın