Oralarda son zamanlarda çok şeyler oldu, oluyor ve olacak. Oralar, çok eski zamanlardan beri uzaylı insan türlerinin yeşillerin sahiplendiği bölgelerden biri… Hatta yeşillerin, dünyamızdaki merkez üslerinden biri… Orada çok sayıda gizli yeraltı şehirleri var.

Tarih boyunca oralardaki laboratuvarlarda çok virüsler üretildi. O virüsler her defasında dünya insanlığı ya da evcil hayvanları kırıp geçti. Oralarda çok ileri seviyede genetik denemeler yapıldı. İnsanların da hayvanların da bitkilerin de genetikleri ile oynadılar, oynuyorlar. Oralarda çok ileri bilim ve teknoloji ile neler neler yapıldı. Elektromanyetik silahlarla suni yağışlar, suni fırtınalar, suni depremler, suni hortumlar, aşırı hava sıcaklıkları ve kuraklık yapılmasının/sağlanmasının arkasındaki merkez üslerden biri oralar, Karayipler…

Dünyamızda su kıtlığı, kuraklık yaşanması ve insanların hep hastalıklarla yaşaması için ve daha onlarca saldırı çeşidi için oralarda çalışmalar yapıldı. Dünyanın her bir yanındaki dünya insanları arasında binlerce sene öne çıkmış din adamlarının, siyaset adamlarının, komutanların, bilim adamlarının, yazar ve mütefekkirlerin yerlerine biyonik robotlarla geçilmesi kararları da çoğunlukla oralarda alındı.

Oralarda şu zamanda da yer üstündeki etkili ve yetkili insanlar arasında çok sayıda biyonik robot var. Amerika kıtasının para akışı bile oralardan kontrol ediliyor. Facebook’un göstermelik sahibi biyonik Mark bile başı sıkışınca oralardan destek istiyor. UFO’su bozulanlar tamir ettirmeye çoğunlukla oralara gidiyor. Son Haiti depremini araştırsanız, yolunuz yine oralara çıkıyor. Şu sıralarda bile oralardaki uzaylı insanlar, dünya insanlığına çok büyük zararlar vermek için toplantı üstüne toplantılar yapıyorlar. Oradan mevzuya bir girseniz, gerçek dünya ve insanlık tarihini anca anlatabilirsiniz. Lakin, son zamanlarda oraları o uzaylı türlere dar ettik. Şimdilik bu kadar yazmış bulunayım. Anlamak ve gerçekleri bulmak isteyenlere bu kadar bilgi çok yol gösterir.

Dünya insanlığı için, gelecek nesiller için, dünya/gezegen için sessizce nöbete devam ediyoruz. Çok daha fazlasını göstere göstere yapacaktık, buna gücümüz fazlasıyla yetiyor ama dünya insanlığının büyük kısmı bu mücadeleye dahil olmayacak kadar dejenere edildi, bozuldu, hasta edildi, zihin kontrollerine alındı, ahlaken ve dinen çökertildi, şu başka dünya insanları tarafından…

Mehmet Fahri Sertkaya