Kendini tanıttığı ismiyle Epphilia Princes Kennedy

Geçenlerde Telegram hesabında ikiz çocuklarına hamile olduğunun ultrason görüntülerini paylaşmış diyorlar. Gerçek Epphilia travesti bir erkekti ve bizim aramızda çıkan çatışmadan bir süre sonra öldü. O da bana ve ekibime büyüler yapmaya cesaret edebilen ahmaklardan biri oldu. Hayatının son anlarında bile hala bana ve ekibime metafizik tekniklerle zarar vermek için çırpınıyordu.

Yerine biyonik robotla geçildi. Gerçeği de tam bir ruh hastasıydı, insanlıktan çıkmış acayip bir mahluktu, büyücüydü, medyumdu, kara paracıydı, gizli servis bağlantılıydı. Şimdi yerine biyonikle geçe geçe nereye kadar? Arkasında CIA olsa, MİT’le de bağlantısı olsa, Türkiye’deki ve hatta ABD’deki bakanlar bile onu kollasa, kara paracılar bile kollasa, nereye kadar?

Yani birileri çok akıllı da çok güçlü de biz ahmak ve acizler miyiz? Bize bunu mu demek istiyorlar? Karşıdan bakınca bizi böyle mi görüyorlar?

Böyle devam edecekler ve biz bu gidişe bir yol bulup “dur” demeyecek miyiz? Hadiselere, dengelere bu kadar toz pembe mi bakıyorlar?

Şaşılacak iş…

Mehmet Fahri Sertkaya