Garajında araba yapsan, ilk denemede bundan daha iyisini yaparsın. Yürüyen bir teneke bu… Buna araba deyip de nasıl imal edilir, nasıl satılmasına izin verilir. Onca denetimlerden testlerden nasıl geçirilir. Onca ölümlü kazalar olur da nasıl görmezden gelinir. Nasıl soruşturmalar yapılmaz ve gereken kararlar alınmaz.

Böyle ölüm kusan yürüyen tenekeler neden hep Türkiye’ye dayatılır. Yurt dışından getirilecek arabaların üzerine sadece makul seviyede vergiler ve işlem masrafları eklenecek. Türk milletinin, şu anlarda verdiği paranın üçte birini vererek, şu anlarda bindiği sözde arabaların on katı sağlam ve iş görür arabalara binmesi sağlanacak. Devlet, bu millete hizmet edecek. Otomotiv sektöründeki insanlık düşmanı satanist yahudilere ve masonlara değil…

Hatta arabalardaki ÖTV de kaldırılacak. O akıl almaz yıllık vergiler de kaldırılacak. Bu millet daha fazla soyulmayacak. Türkiye, başka ülkelerin sömürgesi bir ülke değil.

Kimse de şimdi sağda solda artistlenmesin, boş meydanda köpürmesin, herkesin ayarını nasıl vereceğimi iyi bilirim. Yaptığım bu müdahalelerin sadece Türkiye içinde değil, dünya genelinde nelere sebep olacağını da biliyorum. Kimseyi de gözüm görmez. Hepsinin gerçek, suçlu ve satanist yüzlerini dünya insanlığının gözleri önüne sermem birkaç günümü alır.

Onlarca yıldır savaşlarda kayıp vermiş gibi trafik kazalarında kayıp veriyoruz. Sakat kalmış insanlarımızın nüfusun toplamına olan oranına bir bakın. Yapılan sağlık masraflarına bir bakın. Bir de sağlık sektöründe bir kez daha nasıl soyulduğumuza bir bakın. Bütün bunların arkasında hep aynı satanistlerin ve yahudilerin olduğuna bir bakın. Bu kasıt değil de nedir? O gün geldiğinde idam cezası varsa kanunlarda, Türkiye’ye yapılan bu kötülüğün içinde yer almış amir, memur, denetimci, siyasi ve adli yetkili, imalatçı ve aracı satıcı hatta basın ve medyada ve akademi dünyasında bunlara yardım ve yataklık etmiş her kim varsa hepsini asarım. Bu hususta yemin etmeme bile gerek yok. Cihan bilir ki sözüm kanun gibidir.

Bu düzen değişecek. Ya şimdi bu ikazlarım neticesinde hemen kendileri değiştirecekler. Hiç de zamana yaymadan bunu yapacaklar ya da ben değiştirmesini bilirim.

Hala şu katil TOFAŞ kuş serisinden kurtulamadık. Hala iki günde bir, bir yerlerde ağaç direğe çarpıp ikiye bölünen ve ölümlere sebep olan kuş serisi arabalarının haberlerini görüyoruz. Yetmemiş gibi dünya kadar para verip verip yürüyen tabutlar almaya hala zorlanıyoruz. Yok öyle bir Türkiye artık…

Mehmet Fahri Sertkaya