Dün, dünyadaki birçok taraf, elektromanyetik silahların (deprem ve iklim silahları da deniyor) kullanıldığı bir çatışmaya da girdi. Dün Haiti’yi çin vurdu. Haiti depremine Çin sebep oldu. Haiti devlet başkanı Jovenel Moise’i de Çin öldürttü.

Çin bu işte Biden/Kamala çetesini paravan/taşeron olarak kullandı. Haiti, Tayvan’ı resmen tanıyan az sayıda ülkeden biri. Yine bilinmeli ki Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki de bu işin içinde… Aslında gerçek Jen Psaki’nin şu anda nerede olduğu, ölü mü diri mi olduğu bilgisi bizde yok. Meydanda görünen Jen Psaki de tıpkı Biden ve Kamala gibi bir biyonik robot ve onun da içinde yeşillere çalışan bir uzaylı var.

Güney Amerika halkları, binlerce yıldır çok büyük acılar çektiler. Zahirde/görünürde bu acılara pek çok dünya insanı lider sebep olsa da arka planda çoğunlukla uzaylı türler sebep oldular.

Bu uzaylı insan türleri, günümüzde bütün dünya insanlığını bitirmek, yok etmek için türlü saldırıları (korona, zorunlu aşılar, iklimleri değiştirmek, suni yağışlar ve seller, aşırı sıcaklar, kuraklık, kıtlık, yanardağları faaliyete geçirmek, hayvanların ve bitkilerin genetik kodlarıyla oynamak, suni depremler v.b.) bir arada yapıyorlar. Bu saldırılarda en çok da Çin’i, Rusya’yı ve ABD’yi kullanıyorlar. Ya bu devletler bu biyoniklerden kurtulmalılar ya da dünya devletleri/milletleri birleşerek, insanlığa ve gezegenimize düşmanlıkta merkez üsler yapılan bu devletleri yok etmeliler.

Mehmet Fahri Sertkaya