Şunca baskıya, tehdide, zorbalığa, hukuksuzluğa, sansüre ve aldatıcılığa rağmen Türkiye tepki veriyor. Türkiye aslında bir patlama yaşıyor ve bu patlaması bile bastırılmak isteniyor. Türkiye’nin gerçek gündemi çok çok daha sinir, öfke ve rest dolu…

Türkiye, iyice kabak tadı veren korona oyunlarına da haddini çokça aşan Fahrettin Koca’ya da Suriyeli sözde mülteciler konusuna da tepki veriyor. Ormanların yanmasına bilerek izin verilmesine de çok sert tepki verdi. Yangınlar, seller, depremler, bulaşıcı hastalıklar, kuraklık devam ettikçe, Türkiye üzerine oyun kuranların oyunları bozuluyor.

Gerçek sahibi CIA olan şu sözde sosyal ağlar, yakında bu milleti sansürleyemez, yönlendiremez, tepkisini dindiremez de olacaklar.

Ben o Tayyip’e kaç kere yazdım “O kabineyi değiştir” diye. Sonunda parladı, patladı ve “Değiştirmeyeceğim, masa başı kalemşörlerini dikkate almayın.” diyebilmişti. Ben de “Göreceğiz, yaşayıp göreceğiz çaresizce nasıl değiştireceğini” diye yazmıştım. O günler başladı…

Bu kabine artık bu milletin başında duramaz. Bu kabineyi bu milletin başında Rusya ya da Çin, yeşiller ya da griler, masonlar ya da satanistler, konseyler ya da gizli servisler değil, bir galaksi ittifakı bile tutamaz. Derhal kabineyi tamamen değiştirip doğru düzgün adamlar getirmedikçe, yaşanmakta olan ve yaşanacak olan afetlere, sorunlara tedbirler alınmadıkça Tayyip de o makamda duramaz.

Mehmet Fahri Sertkaya