Çin’in HAARP benzeri elektromanyetik silahları iyice bozuluyor. Bu güne kadar bu silahlarla düşman gördükleri ülkelerin iklimlerini, hava şartlarını, toprak şartlarını değiştirdiler, kuraklığa sebep oldular ve ayrıca aşırı soğuklara, yağışlara, fırtınalara, depremlere de sebep oldular, oluyorlar. Artık dünyada bu teknolojilerin ve gizli silahların varlığını duymayan, bilmeyen kalmadı.

Şimdilerde Çin’de yaşanmakta olan bu arızalar nedeniyle, düşman gördükleri bu ülkelerde daha kontrolsüz müdahaleler yapmak zorunda kalıyorlar ve bütün dünyayı şaşırtan hava sıcaklıkları, iklim şartları yaşanıyor, gözleniyor.

Uzaylı desteği alsalar bile Çinlilerin bu elektromanyetik silahlarını kısa sürede tamir edebilmeleri ya da yenilerini yapabilmeleri pek mümkün görünmüyor. Çünkü uzaylıların üsleri de teknik adamları da idarecileri de çok büyük darbeler aldılar ve uzaylı türler, en çok da yeşiller arasında kargaşa hakim.

Bu da dünya üzerinde hep bu silahların saldırısı altında kalan ülkelerin hava ve kara şartlarında ani ve şiddetli değişmelere sebep olacaktır. Lakin en şiddetli değişiklikler Çin’de olacaktır. Çünkü Çin, bir yandan pek çok ülkede suni iklimlendirmelerle saldırılar yaparken bir yandan kendi ülkesinde de bunu pozitif/müspet yönde yapıyordu. Şimdi kendilerine yaptıkları müspet müdaheleler de aniden kesilince bir kontrolsüzlük olabilir. Çin’de çok yakında peş peşe pek çok tabii afetler (aşırı yağışlar, fırtınalar, seller, toprak kaymaları, şiddetli depremler, hava şartlarında anormallikler) yaşanabilir. Dahası da var ki Çin’in imalat merkezi denilen şehirleri bu tabii afetlerden çok büyük oranda etkilenebilir ve bu da dünya piyasalarını vurur. Çin’den beslenen büyük markaların konuyu bir an önce derinlemesine çalışmaları şart…

Darısı, aynı saldırıları çok sayıda ülkeye çok yıllardır yapan Rusya’nın başına ama ben Rusya’da önce çok şiddetli bir siyasi deprem bekliyorum.

Mehmet Fahri Sertkaya