Tam bir dişi insan şeytanı…

Adı Emine Yutan

Cemaatimizin mensubu gibi görünen bir münafık. Cemaat içinde bir “abla” olarak bilinen ve talebe toplayan, zekat toplayan, kurban toplayan, bağış toplayan bu kişi aslında tam bir dişi insan şeytanı…

İleri seviyede bir büyücü ve Mustafa Öz, Ali Eren gibi kişilerin de dahil olduğu cemaatimiz içindeki büyücü güruhunun bir üyesi. Bu güne kadar türlü suçlar işledi ve işliyor. Çok hayatlar karartı, çok yuvalar yıktı, samimi kardeşlerimizin bu yola soğumaları ve uzaklaşmaları için elinden gelen her şeyi de yaptı, yapıyor.

Bu güne kadar şu vakıf/himmet/hizmet paralarından ne kadar çaldığını kendi bile bilmiyordur. Zimmete geçirdiği paralarla kendi evinin tadilatını bile yaptırdı.

Cemaatimizin mensubu olan genç kızlara da ablalık yapacak ve onların hayırlı şekilde evlenmesine vesile olacak kişi rolü oynuyor, çok ileri seviyede bir büyücü olduğu için bu safhada bu genç kızlara büyüler yapıyor. Kasten bu genç kızları münafıklarla, insan şeytanlarıyla evlendiriyor. Dahası da var, bazı genç kızların fuhuş sektörüne düşmesini de sağlıyor. Zaten fuhuş sektöründe faaliyet gösteren erkeklerle sözde nikahlar yapılıyor ve bu kızlar başlarına ne geldiğini bile anlayamıyorlar. Bu sırada büyü haricinde zihin kontrolünde kullanılan kimyevi maddeler de kullanıyorlar.

Bu halkanın dış halkasına doğru gidildikçe zaten yol fuhuş mafyalarına, masonlara, gizli servislere, kripto yahudilere ve ermenilere çıkıyor. Bu kişiler, büyük bir ağın ayak takımı olan kişiler. Emine Yutan’ın, nereden temin ettiğini asla izah edemeyeceği kadar çok parası var. Bir kısmını evinde saklıyor.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın