Kasımpaşa Kağıthane Ferhatlar Kız Kur’an Kursunun idarecisi olan ve resmini de gördüğünüz Mustafa Öz isimli bu şahıs, ileri seviyede bir büyücüdür.

Bu güne kadar yüksek sayıda kişiyi, metafizik tekniklerle yolumuzdan ayırdı, uzaklaştırdı. Çok sayıda kadına da musallat oldu, yuvalarını yıktı, namuslarına kastetti.

Halen şeytanlıklarına devam ediyor. Metafizik sıkıntılar yaşarken kendisine danışan ve şifa arayan kadınlara bile acımasızca büyüler yapıyor. Onların kendine bağlanması için bağlama büyüleri yapmaktan ve o kadınlardan sürekli paralar istemekten bile geri durmuyor.

Son zamanlarda ayağını tamamen kaydırmış olan Alihan Kuriş’le de arası gayet iyi. Alihan’ın ayağını tamamen kaydırdığını ve masonlarla anlaştığını, kendini bir yahudi ve mason gibi görmeye başladığını, sınır tanımaz bir şekilde dinimize/yolumuza ihanet etmeye başladığını anlatmaya başladığımdan sonra, bu çete, cemaatimizin samimi mensuplarına daha da fazla büyüler yapar oldu. Mustafa Öz de bu yolda kullanılan büyücü münafıklardan biri… Ve akıl almaz bir şeydir ki bu kişiye hala gereken muamale yapılmadı hem de hala bir kız Kur’an kursunun idareciliği yaptırılıyor.

Şu yola nasıl kastediliyor, şu yolda artık neler oluyor, iyice görülsün. Şu halde susabilen dilsiz şeytanlar da zaten kahrolurlar. Allah’ın onlara tokatı çok sert olur.

Mehmet Fahri Sertkaya