Şuradan açıkça yazıyorum…

Artık tahammülüm kalmadı. İstanbul Emniyet müdürü yapılmış olan şu pislik herife, şu kara paracı, mafyacı, işkenceci, şu keş herife daha fazla tahammül edemiyorum. Çok çekmekten devreleri mi yanmış, işin içinde soysuz’luk mu var ya da kendini olmadığı bir yerde mi görüyor, hiç ilgilenmiyorum. Müdahale etmeyeyim diye sabır sınırlarını zorluyorum. Lakin o, buna rağmen rahat durmuyor.

Onun sahiplerine diyorum ki isterseniz hemen tasmasını sıkı tutun, kontrolünüzde tutun ve hemen ardından kısa süre içinde oradan alın, isterseniz de müdahale etmeyin ve ben kısa süre içinde ve gürültülü şekilde oradan indireyim. Bu şehre ikimiz fazla geliyoruz.

Ben indirirsem, silsile halinde pek çok kişi de yerinden olacak ve kamuoyuna yansıyarak gelişecek olayları kontrolde tutmak da mümkün olmayacaktır.

Bir İstanbul Emniyet müdürü ki yaptırdığı çıplak aramaların video kayıtlarını odasında/makamında zevk alarak izliyor. İçip içip odasında/makamında sızıp kalıyor. Ünlü bir TV kanalı sahibi ve program yapımcısı ile telefonda konuşurken “Gönderdiğim kızlar geldi mi?” diyor. İstanbul’da uyuşturucu mafyalarından fuhuş hatta organ mafyalarına kadar hepsini kolluyor.

Bunlar ve çok daha fazlası halka bir sızsa, dünya genelinde mevzu olur, profilden profile, dilden dile dolaşır.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın