Kötü mü oldun? Dağıldı mı ayininiz?

Bu yaşında, sağlığın bu kadar bozuk olduğu halde ne işin vardı Satanist büyü ayininde? Bak yanındakiler bile ne hallere girdiler, senin halin nispeten iyi bile…

Son çare sana mı kaldı bu işler?

“Öldürülmesi gereken çok kötü biri… Buralarda olsaydı onu ayinlerde öldürürdük.” demişsin benim hakkımda? Ne kötülüğümü gördün? Senin gibi Şeytan’a tapan bir insan şeytanı değilim diye mi, senin gibi bir sübyancı, tecavüzcü adi bir sapık değilim diye mi, milyarlarca insanı dini hususlarda kandırıp sonsuz felakete sürüklemiyorum diye mi, kara para işlerinde faaliyet göstermiyorum diye mi, ayinlerde çocuklara bebeklere kadar herkesi parçalamıyorum diye mi kötü oldum? Körler memleketin görenler hasta sayılır kör şeytan! Mel’un herif!

Bir daha karşıma çıkarsan senin de içinden geçerim. Akıllı ol.

Türkler Ankebut Ağı’nın üzerinden hatta içinden geçti… Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

Vatikan’da çok büyük bir yangın var. Gücünüz yetiyorsa söndürün. “Bu ne hal? Burada ne oldu böyle? Bu nasıl mümkün olabilir? Buradan Türkler mi geçmiş? Bu kadarını ancak onlar yapabilir.” denilecek kadar fena bir manzara var.

Çok güzel bir gündü…
İnşaallah bundan sonra bütün günler böyle olur. Cinler aleminin yüzde yetmişi yok oldu ve o kadar cin şeytanı cehenneme gitti de umarım bundan sonra insan şeytanları da bu günkü hızla cehennemlerine yol almaya devam ederler. Bu gün ne çok insan şeytanı öldü.

Ve dünya bir kez daha gördü ki bizim dokunamayacağımız hiç kimse ve hiçbir yer yok. Bizimle iyi geçinmeyen hiç kimseye rahat yok.


Çok yüksek sayıda kişi ne olduğunu bile anlayamadı. Dünyada metafizik sahada yer yerinden oynadı. Çok sayıda ünlü kişinin cenaze merasimlerini göreceğiz. Hepsini gizleyemezler.


Üç kabalacıdan biri de çok kötü oldu. Ölmüş olmalı. 13’ler meclisinde dört kişi kötü hallerde. Serumlar taktılar, doktor desteği alıyorlar. Tam faal olmayan yediler konseyinde kendinden geçenler, istifra edenler var. Ankebut Ağını yöneten en üst konseyler Osmanlı şamarlarıyla yıkıldılar, inlediler. Türk’ün gücünü bir kez daha gördüler. Henüz bitmedi, darbeler almaya devam ediyorlar.


Papa gerçek Papa değildi. İçinde uzaylı vardı, dışında biyonik robot. O uzaylı dehşetli şekilde öldü. Koruma tedbirleri, koruma odası, yanındaki ekip, teknolojik destek, hiçbir şey onu elimizden alamadı.

Gece yaptıkları intikam saldırılarında, bu güne kadar hiç sahaya sürmedikleri çok seçme cin kabilelerini de kullandılar. Çok sayıda medyumu ve büyücüyü de seferber ettiler. Yine de ezilip geçildiler. Sabahtan beri ise “Saldırı öyle olmaz, böyle olur” dedik ve ezdik geçtik. Hala daha bırakmadık, eziyoruz. Siyasi, askeri, iktisadi, tıbbi, hukuki sahalarda da çok mühim adamlarını kaybettiler ve hala kaybediyorlar.


Mehmet Haberal öldü.

O gerçekti. Çok kolayca ve kısa sürede öldürdük. İblis bedenini onun önüne set ettiği halde öldürdük. Leşini Satanist usullerle merasim yaparak kaldırdılar. Sonra da bizden intikam almaya yemin ettiler ve gece durmadan saldırdılar ve yine yine yıkıldılar.

Şimdi Mehmet Haberal gibi görünen şey ise bir biyonik robot…

Üç kabalacıdan o fena çarpılanı Ankebut Ağı ile uzaylı türler arasındaki münasebetleri koordine ediyordu. Çin/Yeşiller destekli Biden’ın ABD başkanı olmasını sağlamak isteyen önde gelen kişilerden biriydi.

Bundan sonra o Biden ya ölür ya da bir şekilde hemen oyundan alınır. Kamala zaten çökmüştü ve geri duruşunu bütün dünya gördü. Şu saatten sonra ABD başkanını ancak Trump belirler. “Ben yine de başkan olmak istemiyorum” derse ancak o zaman Biden çetesi başkanlığa gelebilir. Aksi halde Biden çetesinin hiç ama hiç şansı kalmadı.


Sahada operasyonlarımız mükemmel şekilde devam ediyor. Vatanseverler cephesi tarih yazıyor.

Tayyip ne yapacağını bilemez şartlar içinde kaldı. Bataklığa saplandı, çırpındıkça batıyor. Soysuz ve Hulusi masaları yumrukluyor. Ordu ve Emniyet teşkilatı içinde güçleri iyice azalıyor. Operasyonlara mani olamamak onları deli ediyor.

Mafyalarla, kara paracı patronlarla araları iyice bozuluyor. Gerginlik iyice artıyor. Hiçbir sahada işleri iyi gitmiyor. Maddi güçleri çok azaldı ve çarkı çeviremiyorlar.

Son zamanlarda korona olduğunu açıklayanların bazıları şiddetli şekilde metafizik darbe almamışlardı. Çöküşü gördüler… Soldan olsun sağdan olsun hepsi de sistemin çöküşünü net şekilde gördüler. Bu defa bir hükumetin bir siyasi liderin devrilmeyeceğini, içimizdeki İsrail’in ve Ankebut Ağının Türkiye ayağının devrileceğini anladılar. Hazırlıkları hep kendilerini bir şekilde bu işlerden sıyırmaya ve kaçmaya dönük…

Tempoyu artıracağız. Vurduğumuz yeri inleteceğiz. Daha büyük operasyonlar yapacağız. Neticesi olarak sadece Türkiye’de değil dünyada hükumetler ve hatta rejimler değişecek. Çok yakında pek çok dünya liderinin intihar etmesine bile şahit olabiliriz.

Ankebut Operasyonu devleşerek devam ediyor.

(Çatışmalar şiddetli, arada hızlıca yazdım. Hatalar varsa mazur görülsün)

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın