Beni bitirmeye oynuyorlar…

Çin, ABD’deki Çin ajanlarının fark edilmek üzere olanlarını yok ediyor. Şu ana kadar çok sayıda ajanlarını kendileri öldürdüler. Çoğunlukla mafya ve çete çatışması ve adi cinayet vakası gibi gösterdiler.


Çin güç kaybettikçe Putin taktik oynayacak. Çin’e destek oluyormuş gibi yaparken aslında nüfuzu altına almak isteyecek ve Ankebut Ağı’nın Çin’le daha çok uğraşmasını ve Çin karşısında daha çok kayıplar vermesini sağlayacak. Yani Putin, Rusya’nın savunmasını Çin’den başlatıp Çin’i bariyer yapacak.

Beni bitirmeye oynuyorlar.

Çin’in ve Rusya’nın metafizik seferberlik ilan ettiği ve yanlarına bir de Grilerle Yeşillerin dahil olduğu, ayrıca İblis’in elinden gelen her kartı oynadığı, her müdahaleyi yaptığı organize bir taarruz birkaç gündür devam ediyor.

Ölenlerin rakamlarını versem, insanlar inanamazlar. Cinler alemi ve uzaylı medyumlar çok büyük kayıplar verdiler ve hala da veriyorlar. Cephe hiç boş kalmıyor. “Artık ya mfs’yi bitiririz ya da biz biteriz” ayarı gibi bir şey bu…

Endişeye mahal yok. Son derece sıhhatliyim ve hiçbir darbe almadım. Bütün siyasi ve askeri gelişmeleri, bana ulaşan raporları da takip edebiliyorum. Zaruri olan yayınları yapıyorum. Her şey planladığım gibi mükemmel şekilde gidiyor.

Bu temizlik zaten planlarımın önünü açacak ve benimle ortak hareket edenlerin de önünü açacak.

Sadece bu sabahtan bu ana kadar çok yaklaşık 6 milyar cin kabilesi yok edildi ve çok yaklaşık 9 milyar cin kabilesi de sahada…

Merkel suretindeki biyonik robotun içindeki uzaylı öldürüldü ve yerine başkası geçti.

Griler dünyada istedikleri kontrolü artık sağlayamıyorlar. Kızgınlıkları artık sadece bana değil, bu sefer dünyadaki pek çok siyasi lidere kızıyorlar. Metafizikle onları da baskı altına almak ve zihinlerini yönlendirmek istiyorlar.

Merkel suretindeki biyonik robotun içindeki uzaylıyı da Griler öldürdüler. Olağanüstü hal kararları alıyorlar.

Çin’dekiler şu yayından sonra daha da sinirlendiler. Büyücülerinin ve medyumlarının neden tesir etmediğine takılıp kızıp duruyorlar. Şi’de ibadet edip dualar etmeye başladı ben öleyim diye…

Daha çok büyüler yapılmasını istedi ve büyücülere daha çok paralar gönderdi, vazgeçmesinler, gayreti artırsınlar diye…

Şi’ye Çinli patronlardan, mafya reislerinden ve siyasetçilerden sürekli telefonlar geliyor ve Şi bu yönden de çok sıkıştı. Artık Şi’de ümitsizlik hakim…

Şu insan şeytanı pislik herifi, Smirnov’u öldürdük ve dünyayı böyle bir pislikten koruduk diye, Rusya’daki Hristiyanlar çıldırdılar. O günden beri çılgınca metafizik saldırılar yapıyorlar. Hala da hazmedemediler ve saldırıyorlar.

Son zamanlarda, bu metafizik çatışmalarla eşzamanlı olarak dünya üzerinde taraflar arasında hacker saldırıları da hep yaşanıyor.

Macron toplantı yapmıştı ve etrafındakilere şöyle demişti:

“Bütün bu olanlar bizim alttan alan davranışlarımız sebebi ile oldu. Güçlü ve kararlı durmalı idik. Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, bize açıkça meydan okuyor. Biz, şimdiye kadar yapmış olduğumuz hatalı seçimlerle kedi olmaktan çok fare olduk. Artık Fransa’nın da onurunu kurtarmasının zamanı geldi. Bunu yeni ve güçlü anlaşmalar, müttefiklikler ile yapabiliriz. Bu dengelerde ben tarafımızın karşı taraf (Ankebut Ağının karşısında olmayı kastediyor) olduğunu düşünüyorum. Sizlerin de bu konuda bana büyük bir özveri ile yardımcı olacağınızı biliyorum.”

Bu toplantıdan ve konuşmadan sonra dünya genelinde hadiseler hiç de Macron’un beklediği gibi gelişmedi ve gelişmiyor.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi Abraham Kalın ile ABD’li Robert C. O’Brien arasındaki görüşme çok faydalı oldu.

Bana kalırsa Ankebut Ağı kendi çöplüğü olan CIA’yı temizleme hususunda daha kararlı ve hızlı davranmalı. Çünkü dünya üzerinde gerilme bu derece artmışken fırtınanın ne zaman kopacağı belli olmuyor. ABD birçok sahada ve cephede ihanetlere uğrayabilir ve bu ABD’nin felaketi olabilir.

Tayyip daha sakin, daha vakur ama daha kararlı/şahin bir tarzda hasımlarını ezen ve baskı altına alan konuşmalar yapabilmeli, beden dili sergileyebilmeli…

Macron dünya üzerindeki Müslüman milletlerden ve İslami kuruluşlardan yükselen tepkilerden sonra duvara çarpmış gibi olmuşken… Bu gibi çıkışların Doğu Türkistan meselesinde Çin’e karşı da kararlılıkla sergilenmesi sağlanmalı. Bu, Şi’nin ümitsizliğe kapıldığı şu günlerde çok faydalı olacaktır.

Ankebut Ağı biliyor ki biz Çin’i bölmeleri için elimizden gelen bütün faydayı onlara sağlayacağız ama Doğu Türkistan konusunda taleplerimiz olacak. Ankebut Ağı bunu baştan kabullenmeli. Doğu Türkistan meselesinde bizimle paralel davranmaktan kaçınması, bu hususta endişeli tavırlar sergilenmesi ve geriye bırakılması doğru değil.

Amerika’nın dünyadaki Müslüman milletleri kışkırtarak ve onlar üzerinden çok basit planlar yaparak 3. Dünya Savaşını başlatmak ve kazanmak gibi planları varsa, bilinmeli ki dünya üzerindeki Müslüman milletlerle ortak menfaatlerde buluşup ortak tavırlar sergilemeyen hiçbir taraf 3. Dünya Savaşını kazanamayacak.

Çinliler sürekli gergin toplantılar yapıyorlar. Çin içindeki farklı toplulukları inadına baskı altına alma ve sınır tehditlerini konularını konuşuyorlar.

Çin için Hindistan artık açık bir tehdit. Hindistan’a karşı Çin de Rusya da elindeki her kartı kullanmak isteyecek. Bu açık gerçek gözler önündeyken Ankebut Ağı en kısa sürede Hindistan’ı her yönden takviye etmeli ve her yönden tedbirler alınmalı.

Ermenistan artık tam manasıyla bitmiş vaziyette ve ayrıca artık arkasında Rusya bile yok. Daha sert müdahalelerle Ermenistan’ın üzerine gidilmeli ve bu yapılırken malum ülkelere güç gösterisi yapılmalı. Daha düne kadar dünyanın çok sayıda bölgesinde çok sayıda ülkesini yönlendiren malum ülkeler, kendi etraflarının bile kuşatılmakta olduğu gerçeği ile iyice yüzleşmeliler.

Rus mafyalarının ve Rusların kara paralarının önünü kesme hususunda da daha hızlı ve kararlı hareket edilmeli.

Metafizik saldırılar ne kadar şiddetlenirse şiddetlensin sistemim/ekibim işleyişini kaybetmiyor ve her şeyi, her yeri izlemeye, dinlemeye ve gerektiğinde müdahaleler etmeye devam ediyoruz, edeceğiz. Bu hususta kimsenin endişesi olmasın.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın