Olan Diana’ya mı oldu?

Haydi bir beyin fırtınası daha yapalım…

İngiltere Kraliyet ailesinden prenses Diana, bir Müslüman Arap olduğu söylenen Dodi el Fayed ile sevgili hayatı yaşıyordu. Evlenecekleri konuşuluyordu ve bir gece yarısı, içinde bulundukları araba bir tünele girip kaza(!) yaptı. Diana ve Dodi kazada öldü. Şoförün alkollü olduğu iddia edildi, bütün suç ona yıkıldı. Diana’nın koruması sırra kadem bastı. Sözde kazanın üstü devlet gücüyle kapatıldı. Dünyada, konuyu duyan hemen herkes bunun bir kaza olmadığına inanıyor.

Resmi hikaye gözler önünde ama sorular şunlar:

Diana, kraliyet üyelerinin gerçek kişiler olmadığını, yerlerine geçilmiş kişiler olduklarını mı fark etti? Kocasının biyonik robotla yerine geçilmiş biri olduğunu, ara ara arıza yaptığını mı gördü/anladı?

Bu kadarını çözemediyse bile kraliyet üyelerinin Satanist ayinlerini, bu ayinlerde İblis’e insan kurban etmelerini, ormana bırakılmış küçük çocukları atlarla kovalayarak ve silahlarla vurarak avladıkları av partilerini ve benzeri sapıklıklarını mı öğrendi ve kabullenmedi?

Müslüman bilinen Dodi ile yoluna devam edecek olması azılı İslam ve insanlık düşmanı olan kraliyet ailesi tarafından kabul mü görmedi ve bu nedenle kaza görünen bir su-i kasta mı kurban gitti?

“Kraliyet ailesinin en iyi kalpli üyesi” ve “Kraliyet ailesinin tek iyi kalpli üyesi” denilen Diana, kendisinden istendiği gibi insanlıktan çıkacak ve bütün insanlığa düşman olacak, Şeytan’a tapacak kadar düşmediği için hep dışlandı mı?

Yoksa Diana da yerine geçilmiş birisi miydi ve onun suretiyle üretilmiş bir biyonik robotun içinde bir uzaylı insan türü mü vardı?

Bunlar değilse, gerçekte neler döndü? Diana aslında kim ve gerçek Diana ne zaman, nerede öldü ya da öldü mü?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Bir Yorum Yazın