Aşıların hepsinde sorun yok.

v.a.s.

Öncelikle şunu bilmek lazım ki aşılar çok faydalı, çok zaruri şeyler. Biz aşılara ve aşı yapılmasına karşı değiliz. Toptan ret etmiyor ve karşı durmuyoruz. Sorun, güven sorunu. Aşıları kimlerin ne niyetle hazırladığını ve yaydığını kesin şekilde bilemiyoruz. Bu güven sıkıntısı nedeniyle de bir kriz/kaos ortamı oluşuyor.

Halen daha içeriğine zararlı maddeler katılmamış, çok faydalı ve çok zaruri aşılar var ama aşılarla insanlığa zarar verilmek istendiği iddiası da komplo teorisi değil. Yıllardır bu hususlarda da yayınlar yaptım. Dünyanın dört bir yanından dürüst bilim adamları zaten bu acı gerçeğin farkındalar ve bir kısmı karşı mücadele de veriyorlar. Türkiye’de son yıllarda bazı hakimler ve savcılar öncülük ettiler, çocuklarına zorunlu aşı vurdurmadılar ve zorunluluk dayatmasının kırılmasını sağladılar. Çok da iyi yaptılar.

Bu şartlarda bu sorunuza kesin cevap verebilmek için hangi şartlardaki bir çocuğa ya da yetişkine, kimlerin ürettiği ne aşısı vurulacağanı bilmek ve bu durumlara göre cevap vermek lazım.

Kızılıay bile Masonların çiftliği. Ankebut Ağı’nın yönettiği bir yer. Sağlık Bakanlığını zaten anlatıyorum yıllardır ve okuyorsunuz. Böyle şartlar içinde, olağanüstü bir hal olduğunu görüp de çok mecbur kalınmadıkça tedbiren bütün aşılardan şimdilik uzak durmak lazım. Bir aşı yapılmadığında gerçekten hayati bir risk oluşacaksa, o halde Mevlaya sığınıp yaptırmak lazım. Bu kaosun bir an önce aşılması için de daha çok sayıda yetkili hukukçunun ve doktorlarla uzmanların dik durması ve basının, medyanın, bakanlıkların, önemli tıp derneklerinin Ankebut’un elinden derhal alınması lazım.

Dünyaya aşı dağıtan bazı kuruluşların Ankebut Ağı’nın, Masonların, Siyonistlerin ve bunlara bağlı olan CIA ve MOSSAD gibi gizli servislerin kontrollerinde olduğu tartışmasız bir gerçek.

Bebeklik çağında vurulan aşılar son derece tehlikeli ve art niyetle üretilmiş aşılardan ve bu da tartışmasız bir gerçek. Özellikle daha bebek iken insanların vücuduna o zararlı maddelerin girmesini istiyorlar. Ayrıca anne-babalar çocuklarına bebeklik zamanında daha hassaslar ve bu hassasiyeti de kullanıyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya, [28.04.20 15:47]

O aşıların muhteviyatında, kısırlığa sebep olan, zeka geriliğine sebep olan, bulanık şuur haline sebep olan, bağışıklık sistemini zayıflatmaya sebep olan, bu vesileyle insanların kolayca hastalanır bir vücut yapısına sahip olmasına sebep olan zararlı maddeler var ve bunları kasten içlerine katıyorlar.


Mehmet Fahri Sertkaya, [28.04.20 15:50]

Bazı insanlarda bu tür aşılar beyni de darbeliyor. Konsantrasyon bozukluğuna da sebep oluyor. Genetik rahatsızlıkları da tetikliyor. Bu insan şeytanları, zaten herkes anladı ki bütün insanlığa düşmanlar. Kendilerini bizim gibi normal insan görmüyorlar ve bizlere goyim diyorlar. Goyim dedikleri insanlığın nüfusunun en kısa sürede ve büyük oranda azalmasını istiyorlar. Bunun için aşılar üzerinden en çok da kısırlığı yaymak istiyorlar. Şu anda Türkiye’de kısırlık oranının yüzde 20 seviyesinde olduğu konuşuluyor ki bu uçuk bir değer ve istenmeden gelinen bir nokta değil. Her şey onlarca senedir planlanmıştı.

Mehmet Fahri Sertkaya, [28.04.20 15:51]

Bu kadar insanlık dışı ve şeytanca işlerin arkasında CIA olduğunu ispat eden somut çok sayıda delil var ve çok yakında somut delilleri büyük bir hızla paylaşacağımız sürece girdiğimizde, dünyada yankılanacak darbeler vurduğumuzda, bütün insanlık bu delilleri de gözleri ile görecek ve bu Yahudilerin dünya genelinde kurdukları bu şeytanca düzen yıkılacak.

Mehmet Fahri Sertkaya