Fatih Tezcan!

Sen de iyi görünmüyorsun. Sen zaten perişan bir haldeydin, şimdi hepten bitik görünüyorsun. Resmime bakıp bakıp dakikalarca kendi kendine konuşuyorsun. Bana uzun uzun küfürler ediyorsun. Aniden susuyor, sonra yine seriye bağlıyorsun. Kısa süre önce neler konuştuğunu unutup, zıddına değerlendirmeler yapıyorsun. Şuursuzun teki olmasan, bunca şeyi okuyup anladığın halde, bilgisayar ve telefon başında bu kadar boş bulunmazsın.

Dikkat et kendine, iyi gitmiyorsun. Neden bu kadar sarsıldın, bir gün böyle olacağı belli değil miydi? Sakin kal, daha içeri gireceksin, sürüm sürüm sürüneceksin, ibret-i alem olacaksın. Ettiğini bulmaya başlayacaksın. Sonra bir vesile ile öleceksin, sonsuz hayata geçeceksin. Orada selefi/vehhabi yaptığın ve sonsuz cehenneme gönderdiğin yüz binlerce kişi boğazına sarılacak, savunduğun ve desteklediğin sözde İslami terör örgütlerinin katlettiği yüz binlerce kişi de boğazına sarılacak. Neler, neler olacak. Bence sen içeriye girmeyi dertten sayma, ölüme çare ara… Ölmemenin ve öte tarafa geçmemenin yolunu bul.

Yedi sene karşıma bile çıkamayıp bana bulaşmaktan geri durdun da sonra kimin, kimlerin gazına geldin ve sosyal medyadan yüz binlerce AKPKK’li lüzumsuzunu üstüme saldın Fatih? Hangi akla uydun da linç edilmemi, öldürülmemi, içeri atılmamı, bir şekilde susturulup oyundan düşürülmemi istedin?

Demedin mi “Bu MFS bu güne kadar kaç büyük pusudan çıktı, buradan da çıkar ve bunun hesabını bana ağır sorar” diye?

Bak yazayım, aslında senin geçenlerde ne söylediğin değil benim meselem, seninle de şahsi husumetim var. “Öyle olmaz, böyle olur. Haydi sen de gör gününü” diyeceğim. Yoksa ben, kaos çıkartılmasına hatta iç savaş çıkarılmasına bile çok karşı değilim. İşimize geleceğini en baştan beri tekrar tekrar söyledim.

Bak şimdi buraya yazıyorum. Şimdi güçleri yetiyorsa senin içeri girmene mani olsunlar. Hatta süreci ağırdan aldırsınlar. Ya sen en kısa sürede içeri konacaksın ya da ben yurt içinde ve dışında Ankebut Ağı’na nükleer bombalar atmak misali ağır darbeler vuracağım.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın