UFO’larla gelenler neden dünyaya müdahale etmezler? Neden uzaylı istilası yaşanmıyor?

Bu kadar teknolojik ve dolayısıyla askeri üstünlüğe sahip oldukları, artık NASA astronotlarının itirafları, NASA bilim adamlarının itirafları, pek çok devletin saygın bürokratlarının itirafları ve montaj olmadığı kesinleşmiş binlerce video kayıtları ile meydanda iken….
Hatta emekli NASA astronotu Edger Mitchell, “Şayet saldırgan olsalardı mahvolurduk” derken… (ki bütün bunları ispat eden yayınlar sitemizde mevcuttur.)
Söz konusu dünya dışı yaşamın insanlarının, bizim dünyamıza karşı güç kullanmamaları hatta hiç bir şeyden çekinceleri olmamasına rağmen bir de varlıklarını belli etmemek gayreti içinde olmaları…
En az, gücünün zirve noktasına geldiği, Avrupayı ele geçirdiği, Fransa’nın iki milyon askerini esir ettiği, İngiltere‘yi kaçışan bir sıçana çevirdiği ve Rusya‘ya diz çöktürdüğü, o güne kadar hiçbir cephede kaybetmediği  ve her yeri aldığı halde, çok stratejik bir konuma, boğazlara, madenlere, iş gücüne sahip olan Türkiye’ye dokunmayan Hitler‘in hareket tarzı kadar tuhaf değil mi?
Bunun bilimsel, zahiri/görünür bir sebebi-izahı olabilir mi?
Hayır!
Bunun tek bir sebebi var, onlar Müslümanlar… Dünyamıza askeri güçleri ile gelip, hakimiyet kurmuş gayri müslim devletleri bir kaç saat içinde diz çöktürmelerine ilahi bir YASAK var. 
Bizim dünyamızın müslüman insanları, gayri müslimleri yenip dünya çapında bir hakimiyet-idare tesis edene kadar, küfrü yıkıp huzur ve adaleti tesis edene kadar, diğer dünyaların Müslüman insanları, kendilerini bize açıkça ilan etmeyecekler ve düşmanlarımıza karşı bizlere yardım etmeyecekler. Dünya müslümanlarının “imtihanını” bozmayacaklar. Çünkü dünya bir “imtihan mahalli” olması için var edildi.
Ha bu arada… Hitler’in bu hareketini, kökenleri Yahudi olan ve Yahudiler tarafından iktidara getirilen Hitler’in, yeni T.C.’yi hile ile tesis eden Sabetayistlerin istekleri gereği yaptığını iddia edenler olsa da gerçek bu şekilde değildir. Hitler de son yıllarında İslam ile müşerref olmuş ve taktik hareketler ile hep Müslümanların faydasına olacak şeyler yapmıştır. En sonunda da bu gerçeği öğrenen Subayları ve askerleri kendisine itaat etmedikleri için imkansız bir şekilde kaybetmiştir. İngiltere’nin ve Fransa’nın sömürgesi haline dönüşmüş ve zulümden inim inim inleyen müslüman milletler, özgürlüklerine kavuşabilmişler ise bu Hitler vesilesi ile olmuştur.
Ezberlerinizi bozun! Daha çok şoka hazır olun! Ve heyecan yapmayın! Bütün bu gerçekleri ve daha fazlasını yakında http://www.SpaceExplorer.TV ‘de bulacaksınız. 

Aslında geldiler ve kendini çok güçlü zan edenler sadece seyir etmekten başka bir şey yapamadılar.
12 Temmuz 1952’de ABD’de Beyaz Saray etrafında hiçbir karşılık/müdahale görmeden, ezici bir güçle ve gayet sakince dolaşan UFO‘lar…

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın