Haktan Akdoğan ne yapmaya çalışıyor, Sirius UFO ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi neye ve kime hizmet ediyor?

Demin Hak-TAN AK-Doğan isimli, kriptolojiye uygun isim ve soy isim taşıyan arkadaşın profilinde engellendim.

Zaten daha dün akşam takip etmeye başlamıştım. Hatırlarsanız, geçenlerde bunların Facebook’taki Sirius Uzay Bilimleri gurubundan da engellendiğimi yazmıştım. “Bu grubun asıl kadrosunun gizli Yahudiler olduğundan, uzay ve uzaylı konuları etrafında millete sinsice Yahudi inançlarını empoze ettiklerinden, gizli bir niyetle insanları yönlendirdiklerinden, Uzay ve uzaylı konularının gerçekten İslami bilgiler etrafında ispat edilmesinden yana çok büyük rahatsızlıkları olduğundan şüphelerim var.” demiştim. Oysa ben de onlar gibi uzayda hayat olduğunu ispat etmiş ve hiçbir ahlak dışı, kaba, hakaretamiz ifadeler kullanmamıştım. Sadece daha çok İslam’ı referans alarak bunu yapmıştım.

Bu sabah da HakTAN‘ın profilindeki bir paylaşıma önce sadece ”Bu bilgi/yazı kime ait? Bu bir alıntı mı?” şeklinde yorum yaptım. 

Çok tuhaf bir şekilde cevap verilmediği gibi bir de yorumum silindi. Sonra “Bu bilgi reenkarnasyonu(ölüp bir daha dünyaya gelmeyi) savunuyor. Öldükten sonra cennet ya da cehenneme gitmek yerine, başka boyutlarda başka bir dünyada(gezegende) yaşama devam etmek şeklinde sapkın bir inanç. Detaylara bakıldığında biraz Eski Mısır’ın sapkın inançları biraz da bozulmuş Tevrat’ın ve Kabala’nın sapkın inançları görülüyor. Bunları günümüzde bolca bulunan sapkın bir Amerikan tarikatında görse idim bu kadar yadırgamazdım ama sık sık İslam’ı referans göstererek yorumlar yapan ve yüzde 98’i Müslüman olan Türk milletine hitap eden Haktan Akdoğan’ın profilinde görmek ilgimi çekti. Çok da yadırgadım. Acaba Haktan Bey Musevi ve Yahudi bir kökenden mi geliyor? Şayet öyle ise niye gizliyor? Önce kendi gerçek kimliği ile meydana çıkmalı. Sonra insanlara ahlakı-ışık insanı-tekamülü falan anlatmalı?” şeklinde yorum yaptım. 

İçimden bir ses “Bu yoruma cevap verip münazara etse ne güzel olur. Sonucunda her şey meydana çıkar. Kimse zan altında kalmaz. Ama tahmin ettiğim gibi bir gizli yön ve hedef varsa ve Haktan görüldüğü kadar profesyonel yetiştirilmiş ise buna asla cevap vermez ve tartışmaya girmez.” dedi. Ve maalesef öyle de oldu. Beni engelledi.

Artık şüphe etmiyorum; Haktan Akdoğan’ın ve Sirius grubunun gizlediği çok önemli şeyler var. Gizledikleri gerçek niyetleri ve gündemleri var. Bu millete yavaş yavaş, tadında, nabzına göre şerbet verme gayretleri var. İyi ama ne için, kim için, hangi güç odakları ve devletler için?

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın