Haydi görelim?

TR, Azerbaycan denilen pislik yuvasının, suni devletin, ikinci Ermenistan’ın, ikinci İsrail’in gazını, şusunu, busunu, şuraya ya da buraya aktarma projelerinde yer almayacak.

Azerbaycan denilen o pislikler, nelerini, neresi üzerinden, nereye satıyorlarsa satsınlar. Türkiye’yi karıştırmayacaklar. Zaten bebek, çocuk, kadın kaçırıp satmakta bile çok mahirler. Depremzede bile kaçıracak kadar şeytanlar… Kendi kadınlarına fuhuş yaptırıp namus satmakta da mahirler. İngiltere ve İsrail’e kulluk etmekte de mahirler ve onlarla daha fazla paslaşarak satış yollarını genişletsinler. TR’den uzak dursunlar.

TR’ye gelip de benim karşımda güya yeni bir seçim yaptıklarını, yeni bir hükumet tesis ettiklerini zan eden ülkeler, liderler, gizli servisler, milletler arası mafyalar, masonlar, satanistler ve uzaylı taraflar… Haydi şimdi gelsinler, TR’yi, benim sevk ettiğimin aksi bir yöne sevk etsinler de görelim. Zaten sözde seçimden önce de edemiyorlardı, şimdi mi edebilecekler, görelim.

Yakacağım bu TR’yi ve millet denemez sürüyü ama yine de dünyanın o ülkelerini, devletlerini, gizli servislerini, mafyalarını, masonlarını ve şeytani sistemini de yakacağım, çökerteceğim. Bundan sonra böyle…

İtirazı olan varsa, karşıma çıksın…

Hiçbir tarafın danışıklı dövüşlerine, basit basit oyunlarına iki gün bile tahammül etmeyeceğim. Bu şeytani tavırlar devam ettikçe, ben bu dünyayı daha büyük felaketlere sürükleyeceğim.

Bilesiniz ki adaletin kılıcının sizde hakkı vardı, ben de yalnızca onu alıyorum. Fazla feryat, figan duymak istemiyorum. Yıllardır bu günleri haber veriyorum. Belki kurtulmak isteyenler olur diye, maddi ve manevi sebeplerine uyarak bu günleri öteliyordum.

Şimdi hepiniz için adalet istiyorum, ceza istiyorum. Ağlaşmayın orada, burada… Bunlar bile çok iyi günleriniz. Birkaç hafta sonrasında neler neler olacağını tahmin bile edemezsiniz.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın