Sadece bu kadarlık bir mesele

Arılar iklim değişiklinden dolayı ölmüyorlar, azalmıyorlar. Ankebut Ağının en çok da uzaylı tarafı, gezegenimizin her şeyini kendilerine göre şekillendirmek isterken, arıları da hedef alıyor.

Arılara çok gelişmiş teknolojiler/cihazlar ile saldırılar yapılıyor ve sinyaller gönderiliyor. Sistem, biz dünya insanlarının sinekleri ve haşeratı kovmak için kullandığı ve her yerde gayet ucuza satılan cihazlara benziyor. Söz konusu cihazlar, insanların göremeyeceği ve duyamayacağı sinyaller gönderiyorlar ve haşeratı rahatsız ederek kovuyorlar. Uzaylı taraflarda on bin yıldır bundan çok daha ileri seviyede cihazlar var. Sürü halindeki hayvanlara bile uzaktan zihin kontrolü yapıp davranışlarını bozmak, onlar için mesele bile değil. Gerçi bu gibi teknikler/cihazlar son on yıllarda biz dünya insanlığının ve devletlerinin elinde de zaten var.

Gezegenimizde iklim değişikliği diye bir şey de gerçekte yok. Sürekli iklime, karalara, denizlere, göğün gaz ve manyetik alan dengelerine saldırılar yapan bir Ankebut Ağı var. Hayvanlara, bitkilere saldırılar yapan hatta genlerini dahi değiştiren bir Ankebut Ağı var. Bunu sadece uzaylı taraflar gizli gizli yapmıyorlar. Malum devletlerin imkanlarını ve kurumlarını kullana kullana da yapıyorlar. Hani ne oldu müsilaj krizine? O kadar kısa sürede o kadar yoğun müsilaj nasıl oluştu ve biz rest çekince o kadar kısa sürede nasıl yok oldu? İşin içine, yüksek teknolojili saldırgan ve insanlık düşmanı bir tarafı dahil etmeden, hiçbir dürüst bilim adamı bu süreci, bu müsilaj vakasını izah edemez. Sözde iklim değişikliği hakkındaki palavralar da aynı bunun gibi… Gezegende bu kadar kısa sürede bu kadar ileri seviyede iklim krizi yaşanamaz. Ancak yoğun saldırılarla, kasıtlarla olabilir bu…

Arıların ve daha pek çok hayvanların sayılarının azalmasına, davranışlarının bozulmasına ve devamında tabiatın dengesinin bozulmasına… Biz dünya insanlığının kontrolsüzce/hesapsızca kullandığımız cihazlar, sinyaller, kimyevi maddeler ve atıklar da sebep oluyorlar.

Milyarlarca insanın işini gücünü bırakıp, mesuliyetlerini yerine getirmeyi bırakıp da gezegen için, tabiat için, insanlığın geleceği için endişelenmesine ve bir şeyler yapmaya çalışmasına hiç gerek yok. Milletlerin vergileri ve türlü imkanları ile işleyen devletler/hükumetler, bu gibi sorunları çözmek isteseler, sadece birkaç sene içinde bile çok büyük mesafe alırlar, büyük oranda çözerler. Lakin Ankebut Ağının üst isimleri, en çok da en tepedeki İblis ile Deccal, buna izin vermiyor. Onlar bütün gezegenin ve dünya insanlığının kötülüğünü istiyorlar. Dünyanın her yerine yayılmış mason tarikatını ve türlü satanist tarikatlarını da bu yolda yoğun şekilde kullanıyorlar. Hükumetler, devletlerin kurumları, basın ve medya kuruluşları, yayınevleri ve sosyal ağlar, İblis’e ve Deccal’a çalışan satanistlerle, masonlarla dolu…

Dünya insanlığının, her sorununu kısa sürede ve tamamen çözebilmesi için, öncelikle mason tarikatını ve satanist tarikatları dünya genelinde ve tamamen imha etmesi gerekiyor.

Arıların aslında neden yok olmak üzere olduğunu, sadece birkaç akademisyen, sadece birkaç haftalık bilimsel çalışma ile ispat da ederler, dünyaya ilan edip lüzumsuz tartışmaları ve bütün insanlığı kandırmak üzerine kurulmuş yalan rüzgarlarını da çökertebilirler. Aslında bu, sadece bu kadarlık bir mesele… Bu şartlara rağmen, açıkça gözler önündeki bu sarsıcı gerçeği, düzenli olarak saldırılar yaptıklarını, dünyadan gizleyebilirler. Bu dünyaya bilim adamları değil, dürüst/namuslu ve cesur bilim adamları lazım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın