Hiçkimse doğalgaza mecbur değil

Doğalgaz ve enerji krizine kesin son

İndüksiyon tekniği ile metalleri çok çok kısa sürede ve çok çok düşük elektrik enerjisi ile ısıtmak mümkün olabildiği için… Dünyanın her yerinde hatta hiç elektrik ve gaz şebekesi bulunmayan yerlerinde bile ısınmak çok kolay…

Deneme videosunda görülen indüksiyon ısıtıcı devreyi/cihazı yapmak çok kolay ve ucuz. O cihazı herhangi bir evdeki kombi sistemine uyarlamak ya da piyasada satılan yağlı ve elektrikli ve ucuz radyatörleri dönüştürmek ya da banyo tipi hazır ve ucuz radyatörleri dönüştürmek çok basit.

Söz konusu cihaz, birkaç güneş enerjisi paneli ve birkaç araba aküsünün bulunduğu bir sistem ile gece gündüz sorunsuz şekilde beslenebilir, çalışabilir. Böylelikle elektriği ve gazı hiç bulunmayan haneler bile bedavaya ve kesintisiz olarak ısıtılabilir. 3. dünya savaşı çıksa ve enerji santralleri bombalanarak imha edilse bile şehirlerde haneler hem ısıtılabilir, hem aydınlatılabilir. Sistemin biraz daha gelişmiş hali yapılırsa, mutfak ve banyolar için de sıcak su kolayca elde edilebilir. Üstelik fatura ödeme derdi de yok.

Böyle bir sistemi tercih etmek, kullanmak için olağanüstü şartlara (afet, harp, gaz yokluğu v.b.) gerek yok. Normal zamanlarda da bu sistem kullanılabilir ve kullanılmalıdır. Çünkü bu sistem gaz ve elektrik faturaları üzerinden yapılan acımasız soygunları bitirir, sona erdirir. Hayat pahalılığı, geçim zorluğu üzerinden dünya insanlığını arsızlığa, hırsızlığa sevk eden iradeyi çökertir. Bu sistem, suni enerji krizi çıkartmak isteyen masonları, satanistleri ters köşe yapar.

Derhal dünyanın dört bir yanından işletmeler, bu sistemi profesyonel şartlarda ve seri şekilde imal edip satmalı. Vatandaşlar, bu gibi işletmelerin mason tarikatı mensupları tarafından engellenmesine karşı uyanık olmalı, gerekiyorsa bölgelerindeki bütün masonları tek tek tespit edip meydan yerlerde sallandırmalı.

Dünyada küresel ısınma, karbon krizi, iklim krizi, kuraklık ve kıtlık krizi, enerji krizi gibi krizler/sorunlar yok. Dünyada mason krizi var. Masonlar imha edilmedikçe bu dünya huzur bulmayacak.

| Mfs – Kriz bozan – Akademi Dergisi

Güneş Enerjisi Paneli (GEP) kurmak çok basit

Gözde büyütülecek bir iş değil ve de eli tornavida tutan herkes yapabilir.

İnternet üzerinde bu hususta öğretici bilgiler veren daha çok sayıda yazılı ve görüntülü yayınlar kolayca bulunabilir.

Faturalar üzerinden dünya genelinde çok ama çok büyük vurgunlar vuruluyor. Bu vurgundan fert fert, hane hane, site site kurtulmak çok kolay.

| Mfs – Kriz bozan – Akademi Dergisi

Hepsi bu kadar…
Suni enerji krizini çökertecek olan indüksiyon ısıtıcı devresini yapmak işte bu kadar kolay… Elektronik devre elemanlarını tanıyan bir kişi bu videoya bakarak kolayca yapabilir.

Bu devre/cihaz, akülerden ya da güneş enerjisi panellerinden alacağı düşük voltajla bile çok yüksek sıcaklıklar üretebilir. Bu sayede hiç gaz ve elektrik bulunmayan yerlerde ya da bunların aşırı pahalı olduğu yerlerde bedavaya ısınmak mümkün olur.

| Mfs – Kriz bozan – Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın