Haramzadenin yeni villaları

Şu dünyaya gözünü açtığından beri, Müslümanlardan çalınmış haram paralarla, ayrıca mafya işlerinden gelen kara paralarla beslenmiş, nesiller boyunca devam eden bir ihanet ve kara para sisteminin günümüz temsilcilerinden biri olmuş ve hain ataları gibi yetiştirilmiş bir kişi olan Alihan Kuriş’in ve kardeşi Tunahan’ın yeni villaları…

Süleymanlılar cemaati adeta dibe vurduruldu. İlim, amel, ihlas, hizmet/cihad kasten yok edildi. Dünyada ve özellikle Türkiye’de Müslümanların dertleri her geçen gün artıyor, bunların çözülmesi ve maddi/manevi tehlikelerden korunulabilmesi için en çok da hakiki ilim adamlarına vazifeler düşüyor. Bir millet, düşmanlarının organize ve sinsi darbeleriyle topluca felaketlere sürükleniyor ama cemaatimiz de aynı Türk/İslam düşmanları tarafından ayrıca ve topluca felaketlere sürükleniyor.

Cemaatimiz, çoktan siyasi partilerin oyuncağı oldu. Mafya babalarının, mafya analarının, Tansu’ların, Merallerin, Adnan Oktarcıların ve diğerlerinin piyonu oldu. Cemaatimiz, bir organize suç, terör ve ihanet örgütüne dönüştürüldü. Çok sık olarak cemaatimizin yurtlarındaki şiddet, taciz ve tecavüz vakaları da haber oluyordu ki masonların kontrolündeki sözde Türk basın ve medyası, bir süredir bu haberleri mümkün olduğunca görmezden geliyor. Artık yüzleri yerde yaşamak zorunda bırakılan cemaat içindeki gerçek Süleymanlılar “Neler oluyor?” dedikçe ve biz Akademi Dergisinde sarsıcı gerçekleri anlattıkça, hayatları boyunca haram yiyen o haramiler telaşlanıyor, hop oturup hop kalkıyor ama bir süre sonra, önceden olduğu gibi sadece haram peşinde koşmaya devam ediyorlar. Hiçbir sorunu düzeltmiyorlar, düzeltilmesini istemiyorlar. Adli yetkililer de bu güne kadar vazifelerini yapmadığı için bu böyle oldu, oluyor. Cemaatimiz hala “İslami bir cemaat ve eğitim müessesi” zan eden Türkiye vatandaşlarının can, mal, ırz emniyetleri tehlikeye düşmeye devam ediyor.

Hakiki Süleymanlılar, “Böyle bir zamanda Alihan Kuriş ne ile meşgul oluyor?” diye merak ediyorlarsa, yine bizden öğrensinler ki bu güne kadar olduğu gibi vurgunla, soygunla, ihanetle, masonluğa hizmetle, Adnan Oktarcılar dahil türlü kara paracılarla iş tutmakla, namussuz kadınlarla düşüp kalkmakla, alkollü içkilerle, kumarla ve Karun misali zengin olmaya çalışmakla meşgul oluyor.

Son zamanlarda sık sık “Bundan böyle cemaate maddi yardım yapmayın, merhametinizden ötürü hata yapmayın. Cemaate kurban paraları vermeyin, internetten hisse paraları göndermeyin. Cemaatin herhangi bir müessesesinde kayıtlı personal olarak kalmayın. İstifa edin, uzaklaşın” dedim. Çünkü o paraların azıcık bir kısmı hariç geriye kalanı hala masonluğa, hala Türk ve İslam düşmanlarına hala, İngiltere Kraliçesinin milletler arası kara para sistemine ve İsrail ile ABD’ye ve Avrupa’ya akıyor. Alihan ve çetesi de bu işlerde paylarına düşenleri alıp Karun gibi olmaya çalışıyor.

Son zamanlarda bir de “Muhterem büyüğümüz yeni yurtlar yapılmasını istediler. Bu hususta çok gayretli olmalıyız.” denile denile dünya kadar para vurdular, vuruyorlar. Kendisinden çok büyük meblağda paralar alınmış olup da söz konusu yurtların yapılmadığını, o paraların hizmete dönüşmediğini ve iç edildiğini gören ve açıkça şikayetlerde bulunan insanların sayısı onlarca… Bunlardan bazıları hala bize itibar etmek yerine, cemaat içinde zaten Alihan’ın çetesini oluşturan, onunla organize şekilde çalan çırpan idari kadroya ulaşıp sorunlarını anlatıyor ve onlar tarafından oyalanıyorlar, dolaştırılıyorlar. Bu kadar büyük büyük paraları veremese de kendince büyük paralar veren samimi Süleymanlıların sayılarını kesin olarak bilmek mümkün olmadığı gibi, onlardan toplanan devasa meblağda parayı da kesin olarak bilmek mümkün değil.

Denilebilir ki yüz yurt/kurs yapabilecek kadar para toplanıyorsa, göstermelik bir iki tane yurt yapılıp paraların gerisi sisteme akıtılıyor. O bir iki yurdun da çoğu kısmı para harcanmadan, yardımlarla yapılıyor. Yurt yapılması için bağışlanan değerli arazileri bile türlü oyunlarla nakite çeviriyorlar ve bunları da kara para sistemlerine akıtıyorlar. Bütün bunları yaparken Adnan Oktar ve çetesi ile yakinen, iç içe olarak paslaşıyorlar. Zaten Türkiye’de, kara para tezgahına dönüştürülmüş, suç örgütüne dönüştürülmüş cemaatler arasından Adnan Oktar’ın organize suç, terör ve ihanet örgütü ile paslaşmayanı hiç yok. Adnan Oktar’ın bunca sene dünyaya rest çekercesine tavırları, milletler arası gizli Yahudi ve mason suç örgütü içindeki mevkiinden geliyor. En üst mevkilerde yer alıyor. Dahası Adnancılar, Süleymanlılar cemaatini bile dünyanın dört bir yanındaki kurslarımız üzerinden yaptıkları insan kaçakçılığı işlerine alet ediyorlar. Bazı kurslarımızdaki gizli kısımlarda bile İblis için insan katledilen satanist ayinlerini yapmaktan, yaptırmaktan geri durmuyorlar. Sık sık olmasa da yer yer talebeleri bazen de hocaları ayinlerde katletmekten çekinmiyorlar. Kurslarımızda vazifeli hocaefendi ya da hocahanım gibi görünen gizli Yahudi ve gizli Ermeni adamları üzerinden organize şekilde fuhuş, uyuşturucu dahil pek çok vahim suçları işlemekten çekinmiyorlar. Irak gibi, Pakistan gibi, Bangladeş gibi, Afganistan gibi, Afrika gibi otoritenin daha zayıf olduğu ülkelerde bu işlere kurslarımız daha yüksek oranda alet edildi, ediliyor.

Şu aşağıda resimlerini gördüğünüz iki çok lüks villa “Kısıklı caddesi, Ramiz Paşa sokak, no 5 Üsküdar” adresinde bulunuyorlar. Alihan ve ailesi, bu villaları da ailenin maddi imkanlarıyla yaptırmadı. Müslümanlardan çalınan paralarla ve cemaat imkanları sayesinde yapılan kara para işleriyle yaptırdılar. Zaten ailenin elindeki temiz görünen maddi imkanlar da çok uzun zamandan beri gizli servislerden, mason tarikatından, Adnancılardan ve ayrıca cemaat içi vurgunlardan elde edilen maddi imkanlar. Arasında ta kara paracı bir Sabetaycı Kemal Kacar’dan, Arif Ahmet Denizolgun’dan kalan kara paralar da var.

Söz konusu iki villayı yapan firmanın ismi: Asra Grup
Firma sahiplerinin isimleri: Sacit Öğdür, Mücahit Öğdür, Mustafa Öğdür.
Mustafa Öğdür’ün ayrıca Koza Mesken isimli bir inşaat firması var. Bu kişiler, Alihan ile sürekli yakın olarak iş yapan kişiler.

Öğdür kardeşler “Aman ha hocam, kimse duymasın, bilmesin buraların sahibinin büyüğümüz olduğunu. Sonra çok sıkıntı çıkar. Çok dikkatli olmak lazım, bu hususları konuşmamak lazım” deyip duruyorlar.

Çok önceden yazdığım gibi, Alihan ile diğer aile fertlerinin sadece mal varlıklarına ciddi bir soruşturma yapılsa bile bu organize suç, terör ve ihanet örgütü çöker. Arkasından kısa sürede MİT’e, Soysuz’a, Adnancılara, Meral Akşener’e, Tansu Çillere ve Tayyip’e kadar giden, sonrasında ABD ve Avrupa’yı yakan ve Kraliçeye kadar giden bir devasa yangın çıkar.

İşte ben artık o yangını yavaş yavaş çıkartıyorum. Söndürebilecek varsa, işte meydan…

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

“Haramzadenin yeni villaları” üzerine bir yorum

  1. BUNLAR NASIL İNSANLAR HİÇ KORKMUYORLARMI ALLAHDAN. BU KADAR KÖTÜLÜK Niye? BİRDE ALLAHIN İSMİNİ KULLANARAK.

Bir Yorum Yazın