Sahayı insanlık düşmanlarına ve kara paracılara bırakmayacağız. Türk ordusunun kara para işlerinde maşa olarak kullanılmasına izin vermeyeceğiz. Türk ordusunun, mason teşkilatından ve memleket haricinden gelen talimatlar gereği cephelere sevk edilmesine izin vermeyeceğiz. Türkiye tarafında da dost ve kardeş Suriye tarafında da hem iyiler hem de kötüler var. Bizler, iki tarafın da iyiliğini isteyeceğiz ve iki tarafın da iyileriyle irtibatlı olacağız. Onlarla beraber yol alacağız. İki tarafın içindeki kötülere de gerektiğinde müdahil olacağız.

İlk müdahalelerimiz, iki tarafın içindeki kara paracı ordu mensuplarını, istihbarat görevlilerini, askeri ve siyasi bürokratları ya da sözde İslami terör örgütlerininin mensuplarını ağır metafizik saldırılarla oyundan düşürmek olacak. Daha da inatlaşılırsa, biz de daha da ileri gideceğiz.

Suriye krizi büyüyecektir ve Ruslar doğalgazı keserler. Bu ayrıca elektrik kesintilerine ve peşi sıra pek çok büyük ve uzun süreli soruna sebep olacaktır. Temel gıdalar da dahil olmak üzere gıda fiyatları iyice artacaktır. Ekmeğin fiyatı da de çok zamlanacaktır.

Şu kadar sıkıntılı günleri/şartları, bu millet adeta mumla arayacaktır.

Hiç kimsenin ve kesimin şüphesi olmasın ki Türkiye yönetilemiyor, savruluyor. Ülkede gerçek bir muhalefet hala yok ve milletin hakkını savunuyor gözüken gizli Ermeni kesimi ve en çok da CHPKK bile aynı kara para işlerinin ve dengelerinin tam içinde… Bunlar zaten AKPKK’nin talimat aldığı yerlerden talimatlar alıyorlar ve AKPKK’nin de kara paralar kazandığı yerlerden kara paralar kazanıyorlar. Türkiye’de siyasi alternatif şu anda yok. Sistem kilitlenmiş vaziyette ve önünü görebilenler de yok. “Mfs sahaya in, mfs yayınlar yap, istihbarat ver, stratejik yönlendirmeler yap, şu sahayı hareketlendir, her gün mum misali eriyoruz” diyenler çok.

Benim de inançlarım, düşünce tarzım, bakış açım açıkça meydanda. Ben, her zaman herkeste evvela samimiyet ararım ve hiçbir zaman, hiç kimse için adaletten ayrılmam. Bu millet, bizim idaremizi hak etmiyor. Bu millet bu günleri yana döne arayacak. Çünkü bunu fazlasıyla hak ediyor.

Hep dediğim gibi, bizler sadece Türkiye’nin varlığına ve birliğine karşı bir tehdit oluştuğunda ve ülkemizdeki gerçek müslümanlar/vatanseverler bir tehditle karşılaştığında, yani sadece zaruri gördüğümüz yerlerde müdahaleler yapacağız.

Mehmet Fahri Sertkaya