Katar meselesinde son ikazımı yapıyorum.

Yarından itibaren Katar çok büyük darbeler almaya başlayacak. Sadece Katar değil, yarından itibaren Katar’ın yanında olmaya devam eden devletler, liderler, siyasi partiler, her türlü teşkilatlar, holdingler, kara paracılar, ordular ve bütün taraflar, çok ağır darbeler almaya başlayacaklar.

Havada uçakları, iHA’ları uçamayacak… Uzayda uyduları, uzay araçları duramayacak, yerde kontrol merkezleri çalışmayacak. Enerji santralleri, bilişim sistemleri, milyarlarca dolarlık masraf gerektiren arızalar çıkaracak. Ordularında askerleri, daha önce sözümü dinlemeyenlerin ordularında görüldüğü haller yaşayacaklar. Artık kaç tane sözde hastalık/semptom uydurulur, bu kısmı da kendi meseleleri… Denizlerin üstünde gemileri, altında denizaltıları gidemeyecek. Resmi kimlikli olsun ya da olmasın, kara para işlerindeki adamları büyük bir hızla ölecekler. Beyin takımları güneşin altında kalmış buz misali eriyecek. Katar’a selam verenler bile kan kusacaklar, kan…

Katar, bu güne kadar döktüğü kanların, en çok da Türk milletinden çaldığı malların ve taşınmazların hesabını ibret-i alem olarak verecek. Haritada katar diye bir ülke kalmayacak. Bütün dünya bunların büyücülerinden, büyülerinden, medyumlarından da kurtulacak. Özellikle bu büyücü ve medyum takımını hayatta bırakmayacağım.

Bu dünyanın devletleri değil, bu gökadanın bütün gezegenleri bir araya gelseler, o Katar’ı elimden alamazlar. Herkes son defa oturup istişaresini yapsın, kararını versin.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın