Benimle birlikte hareket eden bütün devletlerin, milletlerin, teşkilatların bilmesini isterim ki Türkiye’nin başına bu yaşananın bin katı felaketler de gelse, felaketlerle mücadelede Türkiye’ye yardımlar yapılmasını, destek verilmesini doğru bulmuyorum.

Zira başımızdaki bu insan şeytanları, her yerin yanmasını, yıkılmasını istiyorlar. Şu ana kadar yaşanan felaketlerle mücadele etmeye, şu devletimizin gücü fazlasıyla yeterdi. Hiçbir şey yapmadılar. Bunların hepsi önceden planlanmış şeytanlıklar.

Bu millet de hala başına geçmiş üç beş tane masonun, gizli yahudi ve ermeni hainin hakkından gelemiyorsa, bunca yıllık mücadelemize ve sahada dik duruşumuza rağmen, istesek hainlerin iktidarını yıkabileceğimizi kaç kere göstermiş olmamamıza rağmen bu duruşu sergilemiyor, bu mücadeleyi vermiyorsa, millet de müstahakını bulmalı, bulur.

Yıllardır kaç tekrarla yazdım. Yapabileceğimiz bazı şeyleri yapmaya dini/manevi maniler var. Hikmetleri var. Burası imtihan dünyası, burada yığınlar her şeyi ama her şeyi boşlayarak yaşarken ve bu nedenle her türlü felakete sürüklenirken, bizler gibilerin onları kurtarmasına müsaade yok. Yoksa biz şu üç beş pisliği şu ana kadar yüzlerce defa silip süpürüp temizlemiştik. Benim, memleketin başına hemen geçmek istemeyişimin temel sebeplerinden biri de bu

Mehmet Fahri Sertkaya