Özellikle de hedef kişiler uyuşturucu ve alkol kullanan ya da zaten rahatsızlıkları olan kişilerse, dehşetli şekilde ölebilirler. Hatta ölemeyip ölmek için yalvarır hale gelebilirler. Onların ölme anlarına ya da ölememe anlarına denk gelen diğer insanlar ağır psikolojik travma geçirebilirler.

Bir de insan doğduğu halde şeytanlaşmış olanlar için de risk çok yüksek. Özellikle ayinci satanistler en öncelikli hedef oluyorlar. Tecavüzcüler, katiller, kara paracılar, mafyalar, tefeciler, zalimler, ayinciler, organcılar, gıda maddelerine bilerek sağlığı bozan hileler karıştıranlar, temiz su kaynaklarını yok etmeye kalkanlar, bile isteye insanlığın ve gezegenin felakete sürüklenmesi için çırpınanlar, büyücüler, medyumlar ve benzeri şeytanlaşmış kişiler (asker, bürokrat, sivil hiç fark etmez) son zamanlarda metafizik çatışmalarda öncelikli hedefler… Dünya üzerindeki etkili ve yetkili kişiler, pek çok devlette, son zamanlarda söz konusu kişiler arasından çok yüksek sayıda kişinin feci şekillerde öldüklerini biliyorlar.

Dünyadaki hiçbir devletin/ordunun, yeterli metafizik güce sahip bir metafizikçi ordusu karşısında dik durabilmesi mümkün değildir. Tek kurşun atılmadan bile bütün Çin ordusu hatta yedek askerleri kısa sürede imha edilebilir.

Bebek, çocuk, genç, yetişkin insanlar kaçırmak. Ayinlerde parçalamak, Fuhşa zorlamak, organlarını almak, tecavüz etmek, işkenceyle parçalamak çok büyük şeytanlıktır ama… Bunları bir de devletlerin, orduların gücüyle yapmak hatta kendi vatandaşlarına bile yapmak, daha büyük bir şeytanlıktır.

Öyle “Her şeyi yaparım, hiç de sıkıntı olmaz” zan edenler, tecavüzcü pisliğin teki olan, ordusunun türlü kara para işlerinde faaliyetleri olduğunu bilip buna rızayla yardım ve yataklık eden, haksız yere çok cana kıymış bir katil olan şu askeri tekrar tekrar izleyebilirler. Burada çekilenler de hiç kalır, bu taraf fragman, gerçek film öldükten sonra başlıyor.

Mehmet Fahri Sertkaya