Tayyip, bütün dünya ayağına gelecek.

Yeni bir Türkiye ve dünya kurulacak. Basit menfaatlere tamah etme, bu defa da basit düşünme ve sakın yeni kurulan dengelerin dışında kalacak bir tek hamle bile yapma.

Rusya A takımı da Amerika A takımı da sana düşmanlık etmeyecek ve seninle çok iyi geçinecekler. Ben de zaten sözümü söyledim. Benim dünya üzerinde kurduğum bu dengeleri gözettiğin sürece sana ve hükumetine darbe vurmayacağım. Darbe vurmak isteyenleri karşıma da almaya devam edeceğim. Çok yakında, dünyanın en en tesirli siyasetçilerinden biri olacaksın.

Krize girerek, çöküşlerini görerek hemen Türkiye’ye koşan B takımından kişilerin taleplerine kulaklarını tıkamanı, dünyanın dört bir yanından A takımlarından olan kişilerle görüşme taleplerini red etmemeni ve bu dengelerde hızla yol almanı tavsiye ederim.

Gerek Türkiye içinden olsun, Türkiye dışından olsun hiç fark etmez, bu dengelerin dışında kalanlar savrulacaklar, büyük kaybedecekler. Sen bu dengelerin içinde kalmak istedikçe, ben ve benimle birlikte yol alan herkes senin de yanında olacağız.

Tayyip! Burası senin mekanın.

Burada senin sözün geçer. Burada hiç kimse sana, senin mekanında yanlış yapamaz. Yapmalarına izin vermeyiz.

Dünya üzerinde A takımından olan kişilerin seninle görüşme taleplerini red etme. Bu yeni dengeleri herkese karşı açıkça ifade etmekten çekinme. Bu sürecin devamında her manada büyük kazanacaksın ve B takımından olanların menfaat tekliflerine de aldanma.

Benimle anlaşan ülkelerin ve grupların sayısı her gün artıyor. Bunların Türkiye içinde benim lehime/menfaatime olacak işleri yapmalarına engel olma hatta destek ol. Bu fırsatı da kaçırma

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın