İşte bunlar tamamen algı oyunları

Ismarlama bir haberle karşı karşıyasınız ve haber metnindeki iddialar doğru da değil. Bu iddiaların ve ısmarlama haberin arkasında da uzaylılar var. “Kutup bölgelerinde tabiatın yeniden canlanması hiç mümkün değildir.” diyemiyorlar ama işte böyle üst başlıklarla algı oyunları yapıyorlar. Kutup bölgelerine bakış açısı değişirse, dünyada gizlice yaşayan uzaylılar çok büyük sorunlar yaşayacaklar. Yaptığım yayınlardan sonra aralarında panik hakim ve bir şeyler yapmak, bir şekilde karşılık vermek istiyorlar. Bu da onlardan biri…

Kendi aralarında “Birçok çalışmamız var oralarda ve mfs yine ayağımızın altındaki halıyı çekecek. Buna kayıtsız kalamayız. Bir şeyler yapmalıyız” diye konuşa konuşa bir çıkış yolu aradılar. Yeşiller de Griler de aynı haldeler ama dediğim gibi, bu dünya bizim. Yerin altı da üstü de kutupları da her yeri de her karşısı da bizim.

O kutuplar küçücük bir hale gelene kadar eritilecek. Buzlardan arındırılmış devasa sahalar yeşillendirilecek, yeniden tabiat canlandırılacak ve buna uzaylı unsurlar mani olamayacak.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın