Bir şey soracağım ama hemen paniklemeyin

Hedef alınan bir kişi, binlerce km uzaktan gönderilen metafizik sinyaller sayesinde yakılarak öldürülebilir mi?

Tarihten beri bir anda, sebepsiz yere kendi kendine yanan insanlar var ya, onlar hep metafizikle mi yakıldılar?

Bu, bizim bu güne kadar hiç denemediğimiz bir şey ve şu andan itibaren deneyeceğiz. Gerçek manada alev alanlar olacak mı bilmiyoruz ama derisi/vücudu kıpkırmızı olup da ateşi tavan yapıp ölecek çok sayıda kişiler olacağından eminiz. Gerçekten alev alanlar da olursa, saklamayın, haber olsunlar da iyice sevinelim.

Bizim, hangi dinden, hangi ırktan olursa olsunlar masumlara, sivillere zarar vermediğimizi, vermeyeceğimizi herkes bilir. Onlar paniklemesinler.

Böyle tehlikelere düşmek istemeyenler en azından insan kaçakçılığı, bebek kaçırma, genç kız ve kadın kaçırma ve organ işlerini bıraksınlar.

Yani bu ne demek? Bundan sonra Havana sendromundan sonra, Hiroşima sendromunu da mı duyup duracağız?

Çok tuhaf bir yer bu dünya…

Bazen insan şeytanlarının, organ işi yapanların, insan kaçakçılığı yapanların, sübyancılık yapanların, zorla fuhuş yaptıranların, ayinlerde insan kurban edenlerin yanmaları için cehenneme geçmeleri gerekmiyor. Daha bu tarafta cehennem ateşinde gibi yanabiliyorlar.

“Uzmanlar bütün kemikleri de kül edecek ısının 2500 derecenin üzerinde olması gerektiğini söylüyor. Kendi kendine yanma vakalarında vücutta herhangi bir alkolün, yağın parlaması ve yanması ile ortaya çıkacak bir sıcaklık değil.”

Yani parapsikologlar bile demişler ki şeytanlaşmış insanlar olmayı, muzır varlıklar olmayı, dünyayı fesada vermeyi, insanlara akıl almaz şeyler yapmayı bırakın, yoksa daha bu dünyada cehenneme girmiş gibi olursunuz.

Mehmet Fahri Sertkaya