İyice bilinmeli ki…

Sadece bir ya da birkaç devlet/millet tehlike altında değil. Dünyamıza ve insanlığa karşı toptan bir düşmanlık var ve çok yol aldılar.

Artık dünya insanlığı ve dünya gezegeni tehlikeli bir eşikte. Arıların yok olmasını sağlayanlar da uzaylılar, göçmen kuşların rotasını bozanlar da ve bunları toptan avlayanlar da uzaylılar, küresel ısınma yalanını yayanlar da uzaylılar, son zamanlarda hızla artan kuraklık ve kıtlığa sebep olanlar da uzaylılar, denizlerde ve okyanuslar birçok balık türünün yok olmasını sağlayanlar da uzaylılar, son defasında Akdeniz’e balon balıkların bırakanlar da uzaylılar ve daha pek çok sorunun arkasında hep uzaylılar ve bunların dünyaya/insanlığa düşmanlıkları var.

Balon balıklarını yeraltı üslerinde genetikleri ile oynayarak çoğalttılar ve sonra Akdeniz’e bıraktılar. Kazların da yok olması için çok uğraştılar, uğraşıyorlar. Arılar gibi göçmen kuşların yok olması da dünyanın ekolojik dengesine büyük bir darbe olacak. Dünyada insan türü dahil bütün canlı türleri (bitkiler, hayvanat), uzaylıların tehdidi altında.

Bu dünyada ilk defa böyle bir yazı yazıldı, Bu yazıyı yazan beni, teşkilatımı ve devletimi köşeye sıkıştırmak isteyecekler. Ellerinde bulundurdukları diğer devletlerin ve büyük şirketlerin güçleriyle köşeye sıkıştırmak isteyeceklerdir ama biz buna baştan hazırız. Bundan sonrasında tarihi bir kırılma noktası yaşanacak ve bir süredir söylediğim gibi, dünya üzerindeki gizli uzaylı hakimiyeti hızlı bir şekilde yok olacak. Dünya, yine dünyalıların dünyası olacak.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın