Epphilia Hanim ilerki gunlerde burada olamiyacaktir.

Akademi Dergisi, [03.01.21 11:55]
[EPPHILLIA P. KENNEDY (Marsel Klaus) kanalından iletildi]

Epphilia Hanim ilerki gunlerde burada olamiyacaktir. Onun direktefliginde, Ben Marsel ve Diger degerli Admin arkadaslarimiz sizlerle beraber olacagiz. Epphilia Hanim’in benden paylasmami istedigi bir diger haberini paylasacagim. Epstein’a hapishanede suikast düzenlemek için bir Derin Devlet planını da öğrendi. Kötüler kötü gündemlerini uygulamaya koymadan önce, Trump’ın ekibi Epstein’ı hapishaneden kurtardı ve Derin Devlet’in ona dokunamayacağı, iade edilmeyen bir ülkeye tanık korumasına yerleştirdi. Kaynağımız, hapishanede öldürülen kişinin bedenin çifte olduğunu söyledi.

Gerçek Epstein şu anda yaşıyor ve Trump’a istedigi herseyi sundu. Etegindeki tum taslari dokmustur. Clintonları, Obamaları ve tüm Biden ailesini suçladı. Joe ve Hunter Biden’ın son beş yıl içinde on yedi kez Epstein Adası’nı ziyaret ettiklerinin kayıtları, resimleri ve videoları var ve bu net sekilde ellerinde dedi.(( Joe ve Hunter’ın ikili takım halinde olduğu bir video var … boşver benim takipciler anladi burda demek istedigimi diye vurguladi) bunu söyleyemem bile insanlarin hayal gucunde olusan goruntu onlari rahatsiz etmeye yeticektir). Trump, Kongre’ye Joe Biden’ın gerçekte kim olduğunu göstermek için ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri aldi. Epphilia hanimin ek bilgisinde kaynaklarin, seçim meşru olsa bile, bu ifşaatlar Joe Biden gibi bir kişinin asla başkan olamayacağını kanıtlıyor ”diye belirtiklerini iletmemi istedi. Tesekkur Ederim, Iyi gunler Efendim


1- Epi, hanım değil, erkek…
2- “İleriki günler” çok muğlak bir ifade… Tam olarak ne kadar olamayacak? Yoksa bundan sonra hiç mi olamayacak?
3- Epinin bundan sonra kanalda olamamasına ne sebep oldu ve sorun nedir? Buna, bu yazıda neden hiç temas edilmemiş?
4- Marsel Klaus kimdir? Gerçek bir isim midir, yoksa müstear bir isim midir? Bu kanalın yöneticilerindeki ecnebi hayranlığı nedir? Lafa geldiğinde Türklüğü kimseye bırakmayan bu kişiler, kullanacak Türk isimleri bulamamışlar mı? Epi, çarpıldıktan sonra hiç yapamadı ama önceleri videolu paylaşımlar yapardı. Marsel Klaus da bunu yapabilecek mi? Yapamayacaksa sebebi nedir? Yaparsa, kimdir, nedir görmüş olur herkes…

5- “Çarpmak isterken çarpılmak ne kötü. Adamı böyle tren çarpmış gibi çarparlar” dediğimden sonra on saat paylaşım yapamayan, o süre boyunca biraz olsun krizlerini ve acılarını bastırmaya çabalayan ama hiç uyuyamayan, sonra yalandan esnemeli ses kaydı paylaşıp da “Yeni uyandım arkadaşlar” numarası yapan, o ses kaydında bile adımı anamayan ama nasıl korktuğunu gizleyemeyen, “Bunlar öyle deli denilip geçilecek kişiler değil arkadaşlar. Çok tehlikeliler” demekten kendini alamayan Epi, şimdi böyle sessizce ortadan kaybolursa, takipçilerinde büyük bir güven krizi olmaz mı?
6- Takipçilerinin büyük çoğunluğu gizli Yahudi olan o kanalda, Emel Durman isimli gizli Yahudi kadın dahil olmak üzere, pek çok takipçi herkeslere mesajlar atıp “Bu kişiler bizim gerçek kimliğimizi, her şeyimizi biliyor. Varlık göstermeyelim. Yorumlar yapmayalım. Hatta tartışma grubunu kapatabiliriz” dediler mi? Kanalda sürekli aktif olup yorumlar yapan yüzlerce gizli Yahudi takipçiye birden ne oldu? Neden ortada görünmüyorlar?

7- Berçin Nebiye Arık nerede? Diğer yöneticiler nerede? Epi yoksa, kanalın bunca zamandır yöneticiliğini yapan ve pabuç kadar dilleri olan o ahlaksızlar nerede? Hani bunlar hukuk yoluna da gideceklerdi, dilekçeler nerede?

8- Ben vurduktan sonra yamulmayan bir kişi var mı şu alemde? Yaptıklarım, yapabileceklerimin teminatı değil midir? Şimdilerde karşıma çıkmaya cesaret edenler, önceleri karşıma çıkmaya cesaret edenlerin feci akıbetlerini mi bilmezler?

O ters kelepçeleri hepsine taktıracağım ve bunu da bütün dünya görecek.

Demek ki Sankritçe bir şeyler okuya okuya büyüler yapmak…

Nepalli ve Hindistanlı medyumlarla ve büyücülerle sıkı paslaşmak…

Geceleri ve gündüzleri durmadan büyüler yapmak ve medyum kabiliyetleri ile de aralıksız ve topluca saldırmak…

hatta CIA piyonu olup CIA tarafından da kollanmak…

Orta seviyede büyücü ama ileri seviyede medyum olan Epiyi kurtaramıyormuş…

Epinin kanalına takipçi olan herkese tesir etmesi için sık sık büyüler yapmışlar ve hala yapıyorlar. Bunu zaten pek çok kişi fark etmiş ve fark ediyor.

O kanal, insanlık düşmanı satanist Yahudi ve büyücü bir kitlenin CIA ile paslaşmasının ürünü olan bir kanal ve insanlık namına hemen fişinin çekilmesi gerekiyor.

Bu insan şeytanları, bu dünyada insanlara nasıl fenalıklar yapıyorlarsa, onların zaten ifşa olmuş bir kısmını anlatarak bilgi kirliliği yapıyorlar. Zihinleri bulandırıyorlar ve hedef saptırmak istiyorlar.

Epi de tam manasıyla gerçek bir satanist. Şeytan’a tapıyor ve anlattıklarından çok daha fazlasını biliyor, çünkü bunca zamandır içinde bulundu bu vahşetlerin…

Dünya kadar telefon trafiği oldu…

Kendi hain/gizli cemaatleri, teşkilatları içinde büyük hareketlilik oldu. Bunlara “Aman ha, geri durun. O mfs sizin bulaşabileceğiniz biri değil. Perişan olursunuz ve biz de sizi kurtaramayız. Geri durun.” denildi.

Mehmet Fahri Sertkaya“Epphilia Hanim ilerki gunlerde burada olamiyacaktir.” üzerine bir yorum

  1. Tamam herşeye tamam. Epiyi ben de sevmem. Hatta söverim. Kanaldakilerin çoğu da imansız evet. Ama epi kadın ve satanist değil. Sadece bunu iyi biliyorum.

Bir Yorum Yazın