Binbir türlü uzaylı var…

Uzaydaki diğer insan türlerinden, dünyamıza gelip dünya insanları tarafından görülmüş ve istihbarat servisleri tarafından resmedilmiş olanları bile yüzlerce…

Şu robot resimlerde gördüğünüz türlerin hepsi gerçek, hepsi gerçekte var ve görenlerin anlatımları ile çizildiler. Dünyada uzaylı görenlerin sayısı da tahmin ettiğinizden bile çok yüksek. Şu Yahudiler, şu Ankebut Ağı mensupları, ne kadar mantıksız ve saçma ki uzaylı görmeyi, onlarla konuşmuş olmayı delilik, çılgınlık, hastalık gibi kabullendirdiler dünya insanlığına… Bakın çektikleri filmlere, bakın kontrollerindeki sözde bilim psikiyatriye ve bakın kontrollerindeki basın/yayın kuruluşlarına, yarım asırdan fazla süredir nasıl da beyin yıkamışlar…

Uzaydaki başka insan türleri (uzaylılar) arasında dış görünüş itibariyle çok farklılıklar var.

  • Derisi kurşun bile geçirmeyecek kadar değişik olanlar var.
  • Hem karada hem su altında yaşayabilenler var (ki geçen sene bu Telegram kanalında onları anlatmıştım.)
  • Hem karada yaşayıp hep sırtlarındaki doğal (sonradan bağlanan bir alet olmayan) kanatlarıyla havada da uçabilenler, elbise ihtiyacı duymayıp tüyleri ile avret yerleri örtülü olanlar, yavrularını yumurtlayanlar var ki yumurtaları da farklı… Bizim dünyamızdaki gibi sert kabuklu değil.
  • Kertenkelelerdeki gibi derileri ve gözleri olanlar var ki en belalıları onlar ve onlara şimdilerde Sürüngenimsiler (Reptilian) deniliyor.

Gezegenlerinde hiç su bulunmayıp da su yerine geçen başka sıvılarla hayatlarını devam ettirenler var. Gezegenlerinde tabiatta bulunan jel gibi şeyleri ağızlarına atarak sıvı ihtiyacını karşılayanlar var.

Bedenler değişik, iç organlar değişik, deriler değişik, renkler değişik, kanlar değişik, beyinler değişik, boylar değişik, kimi tüylü, kimi tüysüz hatta saçsız, kiminin kulak kepçesi var, kiminin yok… Ama hepsinin kafaları, gözleri, ağızları, beyinleri, akılları, cüz’i iradeleri, tercih hakları ve dinden mükellefiyetleri var. Ya iman edip Müslümanca ve ahlaklı şekilde yaşıyorlar ya da inkar edip dünyalarını ahiretlerini perişan ediyorlar. Bunların hepsi insan ve onlara göre de biz uzaylıyız, değişiğiz.

Kıyametten sonra ikinci sura üfürülüp de herkes yeniden vücut bulup ayaklandırılırken, 18 bin alemdeki herkes tek bir türde vücut bulacaklar. Hepsi bizler gibi dış görünüşe sahip olarak ikinci kere yaratılacaklar. Kur’an-ı Kerim’de bu sözümün bile delili var ve vakti geldikçe bunları hep anlatacağım.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın