“Romayı da ben yakmıştım, suçu Neron’un üzerine atmıştım.”

Rusya’nın içindeki Amerika ya da Amerika’nın içindeki Rusya… Yok birbirlerinden farkları. Dün Taksim’de yapılan insanlık dışı terör saldırısının arka planında, Türkiye’ye, en çok da İstanbul’a karşı bir araya gelmiş olan ve çaresizlikten kıvranan onlarca taraf var. Lakin bunlar aslında tek taraflar. Aslında birbirlerinden ayrı değiller. Bu, devletler/hükumetler üstü bir teşkilat, yani Ankebut Ağı…

Saldırıda fiziken payı olan taraflar arasında Rusya’nın içindeki Amerika da var. Rusya’nın içindeki İsrail de var. Ankebut Ağı mensubu doğulu ya da batılı ülkelerle danışıklı dövüşen Rusyalı üst seviye kişiler var. Bunların kim oldukları artık herkes tarafından biliniyor. Aralarında Putin de var, Lavrov da var, Şoygu da var. Bilinen diğer kişiler de var. Bu insanlık dışı terör saldırısının içinde Rusya’nın İstanbul Konsolosluğu da var. Uzaktan kumandalı bombalı düzeneği harekete geçirenler de Rusya konsolosluğunun personelleri olmalılar. Bu ihtimal şu anda çok çok yüksek duruyor. Bu kısma dair soruşturmanın gerçekten Türk/Vatansever devlet yetkilileri tarafından devlet gücüyle ve zahiren/açıkça yapılması gerekiyor. Lakin devletimizin kurumları kripto kimlikli, omurgasız, sürüngen ve şeytanlaşmış kişilerle dolu.

Tamamen ekranlara oynanan bir operasyonla göz altına alınan ve Suriyeli olduğu ilan edilen kadın, (bu saldırıda) bombacı değil. Bu gibi kadınlar terör örgütleri tarafından tehditle, şantajla, uyuşturucu ve ilaç tesiriyle hep kullanılırlar. Bazıları çocukları ya da aileleriyle de tehdit edilirler. Yakalanan kadının yüz ifadeleri ve beden dili, suçluluk psikolojisine de uygun değil. O anlarda hala zihninin tamamen açık olmadığı ve kendi iradesinde olmadığı anlaşılabiliyor. Hala ilaç, uyuşturucu ve zihin kontrolü tesirinde olmalı. Üstelik, ifadelerinin dikkate alınmamasını gerektirecek seviyede ağır tehdit ve işkence altında…

Böyle bir kişiye “Romayı da ben yakmıştım, suçu Neron’un üzerine atmıştım.” şeklinde itiraf yaptırmak bile sadece birkaç dakika alır. Böyle birkaç kişiye bu vahşetin sorumluluğunu yükleyerek… Bir yandan basını ve medyayı baskı altına alarak, basın ve medyadaki bütün MİT/CIA personellerini organize ve seferber ederek… Aynı anda interneti hukuksuz şekilde yavaşlatarak, gerçek katilleri, gerçek düşmanlarımızı gizlemeye çalışan bütün adli ve siyasi/idari yetkililer, vatana ihanet suçlamasıyla çok yakında yargılanırlar.

Sözü uzatacak değilim. Herkes her şeyi gördü anladı. Kalabalıklar çoktan uyandı. Dünya genelinde çok büyük insan toplulukları, dünyada devletler üstü bir teşkilatın olduğunu ve onlarca devleti yalanlarında, planlarında, insanlık düşmanlığında, gezegene/tabiata zarar vermekte hatta suni pandemilerde kullandığını anladı. Söz konusu devletler üstü teşkilatın en çok da mason tarikatı üzerinden organize olduğunu da anladı.

Bu saldırı sonrasında gözler daha da çok açıldı, açılıyor. Bu saldırı Türkiye’de terörden, kandan, katliamdan beslenen bütün unsurların temizlenmesinin miladı olacağı gibi, devamında yurt dışındaki, dünya genelindeki terör bağlantılarının da zincirleme reaksiyon gibi ifşa olmalarına, çökertilmelerine, yargılanmalarına sebep olacak. ABD’yi, Rusya’yı, Çin’i, İngiltere’yi, Japonya’yı, İran’ı aynı anda çökerttim. Şu anda bile çökük vaziyetteler ve kısacık süre sonra gürültüyle parçalanacaklar. İşte o zaman bütün insanlık gerçek hürriyetine kavuşurken, duyan herkesi titretecek vahşi gerçekler de ispatlarıyla, itiraflarıyla, yargılamalarıyla meydana dökülecek.

Rusya’nın başındaki Londra piyonları olan o Lavrov, o Putin, o Şoygu da cezasız kalmayacaklar. O vakte kadar oyunda kalabilirlerse, milletler arası mahkemelerde yargılanacaklar. O CIA’yı da dünyanın gözleri önünde ezip geçeceğim. Vakti gelince ki az kaldı, oraya da neşteri vuracak, içindeki bütün pisliği dünya insanlığına izleteceğim. Oradan da yol yine Londra’ya ve Kraliyet ailesine çıkacak ve hep dediğim gibi, bu dünyada bir Kraliyet ailesi bırakmayacağım. Zaten hepsi biyonik robotlar… Rusya’nın içindeki Amerika da çoğunlukla bir biyonik robotlar teşkilatı…

Yurt dışındaki insanlık düşmanı, terörist, katliamcı devlet yetkililerinin… Türkiye içinde beraber paslaştıkları ve resmi yetkili olan olmayan, kimliği gizli ya da açık bir tane Ermeni, Rum, Yahudi, Ezidi, Mason, Satanist ve benzeri kişiyi bırakmayacağım. Bunların resmi yetkili olanlarını bile şeffafça yargılatacak, verilen idam cezalarının infaz edilmesi kısmında meydan yerlere topluca dizdireceğim. Dünyanın her yerinden izlenebilen canlı yayınlar eşliğinde infazlar yapılacak. Terör saldırlarında yakınlarını kaybeden insanların, anaların, babaların, evlatların, söz konusu insan şeytanlarının infaz edilmeleri işinde gönüllü olabilmelerine ve elleri ile sıkmalarına ya da yavaşça parça parça etmelerine ya da ağızlarına el bombaları bırakmalarına, pimini uzaktan iple çekmelerine izin vereceğim. Kısasa kısas… Patlatarak, parçalayarak öldürenler ya da buna yardım ve yataklık edenler, aynı şekilde öldürülecekler. Hatta bunlardan biyonik robot olanların içindeki uzaylılar da bundan sonra ele geçtikçe aynı şekilde öldürülecekler. Kimsenin teröristlik yapmaya ya da terörizme yardım ve yataklık yapmaya hakkı yok. Yapan, sonunda cezasını aynı şekilde bulacak, uzaylı bile olsa… Bundan sonra kana kan, dişe diş, göze göz…

O Lavrov G20 için bulunduğu Endonezya’da gerçekten ağır vaka oldu. Şiddetli çarpıldı. Muhtemelen yerine yedek bir biyonik robotu geçip rolünü oynadı. On milyonlarca biyonik robot kopyasını da yapsalar, Rusların başındaki batı yanlısı suç ve terör örgütünün bütün tepe adamlarını da oyundan düşüreceğim. Putin’i bitirmeye zaten yeminim var, bütün dünya biliyor. Bu arada, nasıl da azaldı o orman yangınları… Kimsenin konuyu tartıştığı yok.

Şu andan sonra geri dönüş yok. Bu mücadele sertleşecek, büyüyecek ve baştan beri ilan ettiğim safhalar yaşanacak. Herkes bunlara iyice hazırlıklı olsun. Bu ülkede Türk görünerek, resmen vatandaş görünerek bulunan gizli kimlikli hain, terörist, sadist, katliamcı, kara paracı, ayinci, insan ve organ kaçakçısı çevrelerle alış verişi olan herkes hışmıma uğrayacak. Bunların arasındaki Ruslarla beraber iş yapan herkes de hışmıma uğrayacak. Öfkem arşa vardı, sakinleşene kadar yüz binlerce kişiyi cehennemine gönderebilirim.

Bazen içimden bir ses “ABD ve Rusya ordusunun mensuplarının yüz binlercesini kısa sürede cehennemlerine gönder, dünya güç görsün” diyordu ve o sesi dinlemiyordum. “Daha onun vakti var” diyordum. Şimdi ise derin derin bu meseleyi de düşünüyorum.

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın